Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Anasayfa » Yüz Nakilli Turan Çolak Evlendi

Yüz Nakilli Turan Çolak Evlendi

Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

(AÜ) Hastanesi’nde, 2012’de tam yüz nakli operasyonu yapılanTuran Çolak, ‘gönlümün prensesi’ dediği Bircan Baysal ile İzmir’in Kiraz İlçesi’nde dünya evine girdi.

TÜRKİYE’NİN 4.’ÜNCÜ YÜZ NAKİLLİSİ

Uşak’ta intihar eden lise öğrencisi 19 yaşındaki Tevfik Yılmaz’ın yüzü, AÜ Hastanesi’nde 15 Mayıs 2012’de yapılan ameliyatla Turan Çolak’a nakledildi. İzmir’in Kiraz İlçesi’nde yaşarken, 3.5 yaşında ocağa düşmesi sonucu yüzünün yanmasıyla hayatı değişen Çolak, bu ameliyatla Türkiye’nin 4’üncü, Akdeniz Üniversitesi’nin de 2’nci yüz nakillisi oldu.

HASTANEDE TANIŞTILAR

37 yaşındaki Turan Çolak, hastanede tanıştığı ve ‘gönlümün prensesi’ dediği Bircan Baysal ile hafta başında İzmir’in Kiraz İlçesi’nde aile yakınlarının bulunduğu törenle evlendi. Sade nikah töreninin ardından önceki gün Antalya’ya gelen çift, Çakırlar semtinin Karatepe Mahallesi’nde kiraladıkları evin eşyalarını aldı ve yerleştirdi.

EŞİNİN HASTANEDE TEDAVİSİNE DEVAM EDİLİYOR

Yaşamlarına Antalya’da devam etme kararı aldıklarını söyleyen Turan Çolak’ın hastanedeki kontrolleri sürerken, Mardinli eşi Bircan Çolak’ın böbrek enfeksiyonu nedeniyle tedavisine aynı hastanede devam ediliyor.

“HER ŞEY GÖNLÜMÜZE GÖRE OLDU”

Sade nikah töreniyle evlendiklerini, düğünü 9 Eylül’de AÜ Sosyal Tesisleri’nde yapacaklarını belirten Turan Çolak, “Mardin’de mayıs ayında nişanlanmıştık. İzmir’deki nikahta gelinlik ve damatlık giymedik. Aile arasında yaptık. Fazla duyulmasını istemedik. Sevenlerimizin karşısına evlenerek çıktık. Mutluyuz, yuvamızı kurduk. Eşyalarımızı aldık. Her şey gönlümüze göre oldu. Eşimle çıktığımız bu yolda çok mutluyuz” diye konuştu.


Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.