YONJA MOTOR’DAN MOTOSİKLETTE DEVRİM!

YONJA MOTOR’DAN MOTOSİKLETTE DEVRİM!yonja-motordan-motosiklette-devrim1

Yonja Grup’un yeni kurulan üyesi Yonja Motor A.Ş., Türk motor- siklet tutkunlarını elektrik enerjisiyle çalışan %I00 çevre dostu, YNJ motorsikletlerle buluşturuyor. Amerikan teknolojisi ile üretilip Türkiye’ye Yonja Motor tarafından YNJ markasıyla ithal edilen elektrikli motorlar, 220V elektriğin olduğu her yerde şarj edilebiliyor. 9 TL ile 1000 km sürüş imkanı sağlayan YNJ motorlar, tüm motorsiklet tutkunları için avantajlı ve çevreci bir alternatif sunuyor. Mevcut otomobil sayısının hızlı artması, dünyada olduğu gibi Türkiye’de de birçok problemi ortaya çıkarıyor. Bunlardan en önemlisi fosil yakıtların araçlarda tüketilmesi ile oluşan hava kirliliği. Bu önemli çevre sorunu özellikle büyük şehirlerde acil çözüm gerektirecek seviyelere ulaşmış bulunuyor. Yonja Grup’un yeni kurulan üyesi Yonja Motor A.Ş., hem motosiklet tutkunları hem de kurye ve eve servis işletmeleri için Türkiye’de devrim niteliğinde bir ilke imza atıyor.

1

Plaka alabilen tek elektrikli motor!

Türkiye’ de plaka takıp karayoluna trafiğe çıkan tek elektrikli motor olma özelliği ile dikkat çeken YNJ motorlar, aynı zamanda geri vitese sahip tek motor olma özelliği ile de rakiplerini geride bırakıyor. Avrupa Birliği onaylı YNJ motorlarda ayrıca hız sabitleme özelliği bulunuyor.

Motosiklet tutkunlarının yeni dostu 9 TL ile tam 1000 km1

9 TL ile 1000 km sürüş imkanı sağlayan YNJ motorlar, tüm motosiklet tutkunları için avantajlı ve çevreci bir alternatif sunuyor. Ayrıca kurye ve eve servis hizmetleri olan işyerleri için de YNJ motorlar, maliyeti ciddi boyutta düşürerek ekonomik çözümler sağlıyor. YNJ motorlar, 3000W-4000W- 5000W motor gücüne sahip modelleriyle farklı şarj mesafeleri ve maksimum hız limitleri sunuyor. Üstelik modeller arası geçiş yapmak çok kolay… Sadece lastik değiştirerek motor gücünü de farklılaştırabiliyorsunuz… MotoPlus Fuarı’nda büyük ilgi görmüştü İstanbul Fuar Merkezi’nde, Motosiklet Endüstrisi Derneği’nin (MOTED) desteğiyle bu yıl İkincisi düzenlenen fuarda sergilenen YNJ motorları yoğun ilgi görmüş ve adından söz ettirmişti. YNC Motor tarafından düzenlenen çeşitli gösteriler ve çevre dostu sanatçı Soner Arıca’ nın katılımı ile gerçekleşen bu tanıtım, fuarın da buluşma noktası olmuştu. Son teknoloji harikası olan YNJ motorlar, güçlü yedek parça ve servis hizmeti ile tamir ve bakım açısından tüketiciye büyük kolaylık sağlıyor.

Büyüyen bayi ağıyla YNC Motor tüm 2Türkiye’de!

Yonja Motor CEO ‘su Murat GÜZEL yaptığı açıklamada, “Türkiye’ de plaka takıp karayoluna trafiğe çıkan ve geri vites özelliğine sahip tek elektrikli motosiklet” olma ünvanıyla, Türkiye’ de yeni bir dönem başlattığımıza inanıyoruz. Ekonomik ve çevre dostu özelliğimizle yoğun ilgi gören standımızda şimdiden 3000W, 4000W ve 5000W motor gücüne sahip model alternatiflerimizle satış yapmış ve sipariş almış bulunmaktayız. Ve 2010 yılında ‘motosiklet tutkunlarının ilk tercihi’ olmak istiyoruz. Makul fiyatlarla ekonomik ve çevre dostu ürünlerimizi tanıtmaktan son derece memnunuz” dedi.

2

Bir yorum

  1. Yonja 5000 elektirikli motor almak istiyorum 5332807295

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*