Yılmaz Özdil’den Kadir Mısıroğlu’na hakaret!

Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Yılmaz Özdil’den Kadir Mısıroğlu’na hakaret!1

Cumhurbaşkanı Erdoğan, aralarında gazetemiz yazarlarının da bulunduğu bir grup tarihçi ve yazarı Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde ağırlamıştı. Külliye’deki toplantıya Tarihçi Yazar Kadir Mısırıoğlu’nun da katılması birilerinin zoruna gitti. Hatta Laik Yobazlığın Sözcü’sünde kalem oynatan ‘bidon kafa’ Yılmaz Özdil, hakaretin dozajını arttırarak Mısıroğlu’nun ‘deli raporlu’ olduğunu iddia etti. Sosyal medyadaki Üstad kadir Mısıroğlu sayfası ise Özdil’e çok sert cevap verdi: ispatlamazsan şerefsizsin!
Tarihçi Yazar Kadir Mısıroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın davetlisi olarak, önceki gün Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde yemeğe katması mâlum kesimleri rahatsız etti.

Kadir Mısıroğlu üzerinden Erdoğan’a da mesaj vermeye çalışan ve kirli bir algı operasyonuyla yazarlarlara hakaretler savuran mâlum gûruh, iyice haddini aşarak iftiralara da sarılmaya başladı.

İSPATLAMAYAN EN ADİ ŞEREFSİZDİR!

Hadsiz çıkışları ve hakaretleriyle tanınan Sözcü Yazarı Yılmaz Özdil de Kadir Mısıroğlu’na hakaret edip iftira atanlar arasında… Bugünkü yazısında, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ndeki toplantıyı gündemine alıp bir yığın hezeyana imza atan Özdil, “Maraş dondurmacısı gibi kafasında fesle dolaşan tarihçi…” gibi hakaretlerle tıynetinin gereğeni yerine getirmesinin yanında bir de iftira atarak Mısıroğlu’nun deli raporlu olduğunu iddia etti.

Özdil’in bu iftiralarına cevap ise; Kadir Mısırıoğlu’nun yakınları tarafından idare edilen Üstad Kadir Mısıroğlu (www.facebook.com/U.Kadir.Misiroglu) isimli sosyal medya sayfasından geldi. Özdil ve türevlerine çağrıda bulunan sayfa yetkilileri, Mısıroğlu’nun deli raporlu olduğunu ispatlamayanın şerefsiz olacağını belirterek, paylaşımlarında şu ifadelere yer verdiler:

“Üstad Kadir Mısıroğlu raporlu bir delidir” diyen bütün finolara sesleniyoruz; bahsettiğiniz o (deli) raporunu belgelemeyen en adi şerefsiz, müfteri, alçak … tır.”


Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.