Yılmaz Morgül’den Survivor’da Efecan’a ayar!

Yılmaz Morgül kimdir Survivor’da Efecan’a fena ayar verdi. Survivor ünlülerde yarışan Yılmaz Morgül plaj futbolu oyunu sırasında gönüllülerden Efecan ile karşı karşıya geldi.

Yılmaz Morgül kimdir Survivor’da Efecan’a fena ayar verdi. Survivor ünlülerde yarışan adanın en renkli isimlerinden biri olan Yılmaz Morgül SMS oylaması sonucu 3. oldu. Ödğl oyunu için kıyasıya yarışırken Efecan ile karşı karşıya kalan Yılmaz Morgül, ‘Oynama! Sadece oyun oyna’ diyerek Efecan’a yüklendi.

YILMAZ MORGÜL SURVİVOR’DA EFECAN’A AYAR

1
Yılmaz Morgül gerçekte kaç yaşında? Bu sorunun yanıtı ile başlayalım. Survivor adasının en yaşlısı olan Yılmaz Morgül ekranlarda 1982 doğumlu olduğunu söylemişti. Ancak Yılmaz Morgül’ün yaşıyla ilgili yalan söylediği ortaya çıktı. Yılmaz Morgül’ün gerçek doğum tarihi 14 Ocak 1964. Yani iddia ettiği gibi 32 değil 52 yaşında…

YILMAZ MORGÜL 20 YIL ÖNCEKİ FOTOĞRAFI

3

Meslektaşı Onur Akay 20 sene önce çekilmiş fotoğrafları sosyal medyada paylaşınca Yılmaz Morgül’ün 1964 doğumlu olduğu belgelendi.

YILMAZ MORGÜL’ÜN ASKERLİK FOTOĞRAFI ÇIKTI

4
Yılmaz Morgül’ün gerçek yaşını ortaya çıkaran Onur Akay bu kez Morgül’ün askerlik fotoğraflarını paylaştı.Bu fotoğraf da Yılmaz Morgül’ün yaşı konusundaki yalanının bir diğer ispatı oldu. Zira 1982 doğumlu olduğunu söyleyin Yılmaz Morgül aserliğini 1987’de yapmış.

Onur Akay son olarak da Yılmaz Morgül’ün askerlik fotoğraflarını ortaya çıkardı. Yılmaz Morgül ‘ün 1987 yılında çavuş olarak askerlik yaptığı dönemin fotoğrafı sosyal medyada olay oldu.

1
Yılmaz Morgül askerliğini Amasya Orduevinde yapmış.

YILMAZ MORGÜL HİÇ EVLENDİ Mİ?

Annesi alzheimer hastası olan Yılmaz Morgül ona düşkünlüğü ile biliniyor. Hayatı yokluk içinde geçen Yılmaz Morgül, akla gelen hemen her işi yapmış. Aşk hayatı boş olan Yılmaz Morgül şimdiye kadar hiç evlenmedi.

YILMAZ MORGÜL HASTALIĞI NE?

5

Yılmaz Morgül Survivor adasında özel izinle krem kullanan tek kişi. Bunun sebebi ise geçirdiği hastalığı.

Yılmaz Morgül kimdir meğer öyle farklı pozları varmış ki…
1996 yılında cilt kanseri olan Yılmaz Morgül bunun için ABD’de tedavi gördü. 7 yıllık tedavinin sonunda sağlığına kavuşan Yılmaz Morgül, adaya güneş koruyucu kremlerine götürdü.

YILMAZ MORGÜL MESLEK KARİYERİ

Feriha Tunceli ve Sözer Yaşmut’tan musiki dersleri alan ve 1988 yılında Adana‘da sahneye çıkmaya başlayan Yılmaz Morgül, “Elveda İstanbul” adındaki ilk albümünü 1995 yılında piyasaya sürdü.
Yılmaz Morgül “Kız Sen Kimsin?” ve Zeki Müren’in de seslendirdiği “Bahçevan” adlı parçalarla tanınmıştır.

Yılmaz Morgül kimdir meğer öyle farklı pozları varmış ki…

Yılmaz Morgül kimdir meğer öyle farklı pozları varmış ki…

28
Survivor yarışmacısı olan Yılmaz Morgül instagram hesabında çok farklı bir profil çiziyor. Bugüne kadar sahnelerde gördüğümüzden farklı ‘sert’ bir imajla pozlar vermiş.
Yılmaz Morgül kimdir meğer öyle farklı pozları varmış ki…

27
BU YILMAZ MORGÜL DESEK…

Instagram hesabında sahnelerde herkese gösterdiğinden farklı bir yüzünü sergiliyor. Bu Yılmaz Morgül kaslı , sportif ve hayli erkeksi…

26
Yılmaz Morgül kimdir meğer öyle farklı pozları varmış ki…

25
Yılmaz Morgül’ün instagram hesabından çıkan farklı profili herkesi şaşırtıyor. Hangisi gerçek Yılmaz Morgül sorusunu sorduruyor. İşte instagram hesabındaki yansıması ile bambaşka bir Yılmaz Morgül…

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 14 15 16 17 18 19 20 23 24 25 26 27 28

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.