Anasayfa » Anlamlı Sözler » Yenilikçi Başkanın Belediyeciliği
Yenilikçi Başkanın Belediyeciliği

Yenilikçi Başkanın Belediyeciliği

Yenilikçi Başkanın Belediyeciliği ;

Yenilikçi Başkanın Belediyeciliği

Yenilikçilik değince ilk akla gelen belediye başkanlarından biri olmaya sonuna kadar hak eden belediye başkanının belediyecilik anlayışının benimseyen kendi halkı en çok da özellikle adalete hak ve hukuka önem gösteren yöneticilik samimiyetinin halkın kendisine verdiği özgüven için minnetle ve şevkle yola çıkarak kendinden ve çalışmaşarından dolayı dikkatleri üzerine çakmeyi başarabilen ve çalışmalarından görülen başarı ile ilkleri sergileyen bir yöneticilik uslubu ile kendinden bahsettiren Başkan. .

Bizlerde aslen kendi yaşam alanlarımızda özellikle belediyeciliğin çalışılıp çalışılmadığı ile alakalı etrafımızda çevremizde eğerki iyi bir gözlemci isek anlayabiliriz ki evet bu belediye çalışıyor veya hayır bu belediye çalışmıyor dolayısı ile çalışılan bir belediyenin farkının anlayabileceğimiz en ve ilk aklımıze gelen yönetimin iyi olduğu ile alakalıdir insanlar bir müesesenin ve bir kurumun iyi yönetilip yönetilemediği belediyenin başkanının çalışıp çalışmadığının ortaya çıkması ve hafızalarımızda kalanlar ile oy vermeye giderken bir dahaki başkanımızın bu yönetimin olması gerekip veya olmaması gerektiği ile alakalı iç dünyamizdaki kararları veriyoruz ona görede oylarımızı tekrardan kullanabiliyoruz.

İşte burada AV. Fatma KAPLAN HÜRRİYET Belediyeciliğinden bahsetmek gerekecektir Fahma Hanım geleceğe emin bakan ve belediyecilik anlayışının düzgün sanimi hizmet anlayışından çıktığını bahsedettirecek çalışmaları ile yenilikçi başkanın belediyeciliği ve hizmet anlayışının kendinden bahsettirecek özellikle de namsalabilecek çalışmaları insana öncelikle huzur veriyor.

Cumhuriyet ve özgürülük mücadelesinde ülkemizin büyük gelişimlere ve yeniliklere acılmasını kendisine hedef bilen AV. Fatma KAPLAN HÜRRİYET çalışmalrına son hız devam etmektedr.

Yenileğiğe acık her alanda yönettiği koltuğun hakkını veren AV. Fatma KAPLAN HÜRRİYET kültür sanat alanında eğitim alanında engellilere sağladığı kolaylıklar ,park bahçe kadın kolları ve bir sürü alanda yenilikleri devam etmektedir. Sosyal faliyetlerden geri kalmadan aktif dinamik yapısıyla her alnda kendini göstermektedir. Halk ın saygı ile bahsettiği esnafa sağladığı adalet li duruşu ile övgü aldığı AV. Fatma KAPLAN HÜRRİYET hanım bundan sonraki süreçlerdede hızlı bir tempo ile faliyetlerine devam edeceğini belirtmektedir.

Ramazan ayı içerisinde yoksul ve muhtaçlara yardımlarını sonuna kadar kullanmaktadır.Belediyecilikte düzenli tertipli çalışma yeniliklere acık ekip çalışmasıyla büyük başarılara imza atmaktadır.
Kendisininde bir bayan olarak anneler gününde yayınladığı mesajla ne kadar nazik bir ruhunun olduğunu göstermiştir.

Yenilikçi Başkanın Belediyeciliği

Anneler; dünyadaki koşulsuz sevginin kaynağı, hayatı anlamlı kılan en değerli varlığımızdır. Karşılıksız emek ve sınırsız sevgiyle bizleri büyüterek, topluma en iyi şekilde hazırlayan annelerimizin yaşam şartlarının iyileştirilmesi, mutlu ve güvenli, kaygılardan uzak bir hayat sürmeleri, şüphesiz yetiştirecekleri nesillerin mutluluğu için de vazgeçilmez bir önem taşımaktadır.

Yenilikçi Başkanın Belediyeciliği

Bu Konu Aslında Çok Önemli bizler bir yönetimden ne bekleriz hizmet ve aslen hizmetin nimet olduğunun anlayışının benimseyen bir yönetim ile yaşamak tüm mesken mahal sahiplerinin hakkı beklentisi ve temennilerindendir yenilikçilik olmasaydı bizler gelikalan ülleler arasında olurduk eğerki bizleride yönetenler yenilikçi olmasaydı ne kadar çabalasakta yenilikleri yakalayaman bir anlayışın ilerleyememesi hen bizi hemde toplulumuzun en küçük bireyleri olan ve ailemizinden en küçük bireylerinin yani ilk okula gieden çocuklarımız eğitiminden öğretimden ve yenilikçilik anlayışının benimsememiş bir sistemden tabiki ne gatif etkileneceklerdi ama AV. Fatma KAPLAN HÜRRİYET Başkanımızın Yenilikçi Belediyeciliği Geleceğe Umutla Bakışımızı Ve Dünyanın İlk !0 Büyük Ülkesi OLmayı hedefleyen bir yönetimin böyle başkanlara çok ihtiyacı olduğunun bilincindeyiz başkanımıza bu çıkmış olduğu hizmet yolundaki kulsal görevinde başarılar duamız kendisi ile bizler seninle herzaman var olmak ister ve sizlerin başkanlığı ile sürdürülen bir yenilikçilik anlayışın benimseyen ileride dahada başarıdan başarıya koşan ve sevenleri ile çoşan bir yönetim olan yenilikçi başkan sen hep var ol başkanımız ve gururumuz olarak hep kal ve rabbim uzun ömür sağlık sıhhat öneclikle alkeden ve akıllamımızla yeniliklerimize ilerleyen yolda rabbim sizleri utandırmasın başkanım .

Sayın Av. Fatma KAPLAN HÜRRİYET İzmit ilinin yeni Belediye Başkanı olarak görevine başlamış bulunmaktadır. İzmit ilimiz için sağlam, güvenilir ve ideal bir belediye başkanı hakkını kazanmıştır. Fatma Kaplan Belediye Başkanı olmadan önce Serbest avukat olarak görev yapmaktaydı. Ülkemiz de avukatlarımız görevlerini ve devletine olan bağlılığı ve her zaman haksızın yanında yer almaktadır. Fatma hanım da bu görevini en iyi şekilde ifade ederek avukatlık görevini en iyi şekilde yapmış bulunmaktadır. Şimdi ise Fatma hanım avukatlık görevinin yanı sıra halkına en iyi nasıl yardımcı ve destekçi olabilirim derken Belediye Başkanlığı seçimlerine girerek İzmit ilimizin yeni Belediye Başkanı olmuştur.

Sayın Fatma Kaplan Hürriyet seçilmiş olduğu Belediye Başkanlığı görevini İzmit halkına en iyi şekilde hizmet vereceğini hepimiz çok iyi bilmekteyizdir. Belediyecilik ruhunu yeniden halkına yaşatacak ve her zaman halkının arkasında olarak derdi olan vatandaşları ile ilgilenip zor durumda olan halkının her zaman arkasında duracaktır. Kendisine zaman zaman atılan iftiralar ve suçlamalara her zaman dik bir şekilde cevap veren Av. Fatma KAPLAN HÜRRİYET kendisini koruduğu gibi halkını da kuramaya söz vermiştir.

Fatma Kaplan Erkek Kadın eşitliğinin örneklerinden birisidir. Devletimiz de bayanların ileriye yönelik çalışmalarını engellemeye çalışmaları ve sürekli erkeklerin bir şeyleri yapabilir her zaman erkekler galip gelir zihniyetini kırarak adeta bayanların sesi olmaya devam etmektedir. Fatma Kaplan tam bir İzmit hayranıdır. İzmit ilçesine duymuş olduğu hayranlığını Belediye Başkanı olarak geçireceği bu yıllar da izmit ilimizin gelişmesinde ve büyümesin de çok büyük bir etkisi olacaktır. Ülkenin her bir yerinden vatandaşlarımız sayın AV. Fatma KAPLAN HÜRRİYET’e tebrik mesajları ve ziyaretleri yapmaktadır.

Fatma Kaplanın Belediye başkanı olarak geçireceği bu dönemde kendilerine başarılar diler iyi bir yöneticilik nasıl olacağını yeniden vatandaşlarımıza nasıl olacağını göstereceğinden eminizdir.

33 yorum

 1. Fatma başkanın farkını onunla yaşadıkça göreceksiniz

 2. yenilikçi başkan Fatma başkanı çok seviyorum başarılarının devamını diliyorum halktan bir kişilik

 3. İzmitin gurur kaynağı. İnşallah Belediye Başkanı olarak ilimizi yeniden canlandıracaktır.

  • Fatma hanım başarılarınızın devamını diliyorum Burcu hanıma da katılıyorum inşallah sizin gibi bireyler ülkemizi ve ilimizi güzel hale getirecektir.

 4. Şehrimizin daha aydınlık yarınları için tüm gücünüzle çalışacağınıza eminiz başkanım. Tüm Demir ailesi olarak görevinizde başarılar dileriz.

 5. Bir İzmitli olarak, Başkanımızın şehrimizi çok daha iyi bir noktaya taşıyacağına canı gönülden inanıyorum.

 6. İyibir başkan ise herkesin yardım dostu olup sıkıntı gideren duymamazlıktan gelmiyor ise o belediye başkanıdır eğer umursuza o başkan değil demektir işte obaşkan değil bu başkan bizim için önemli yenilikçi belediye başkanımızı tanıtıyoruz

 7. Iste izmitimize yakisan baskan!

 8. ben daha öncede söyledim çoğu adam dam adam tabiki yenilik yapıcak çok mutluyum seçildiği için kendisini buradanda kuluyırum bu çıkyığı yolda başarılarının devamını diliyorum

 9. Destekçinizim sayın başkan

 10. Sevim Vatansever

  Fatma Hanım 6 yaşında bir kızım var ona sizi örnek gösteriyorum büyüyünce sizin gibi vatanına cumhuriyete hayırlı olsun istiyorum.

 11. Eda tahir turanlı

  Daha güzel İzmit için yaşasın Fatma Başkan

 12. Şehrimizin daha aydınlık yarınları için tüm gücünüzle çalışacağınıza eminiz sayın başkanım. Tüm İzmitliler arkanızda.

 13. Fatma kaptan başkanım dik duruşu çalışkanlığı ve azmiyle tüm memlekete örnek olmaktadır. Tebrik eder başarılarının devamını dilerim.

 14. Açelya Botanik

  Daha Nice Yolar Aşmanın Ümidi İle Yola Çıkın İnsallah

 15. Fatma Hanım İzmit sayenizde daha güzel olacak görevinizde başarılar.

 16. Kocaelinin yeni en iyi belediye başkanları arasında birinci sırada yer almaktadır. Görevin hayırlı olsun Fatma Kaplan Hürriyet

 17. Herzaman Arkanızdayız Sayın Başkanım

 18. Başarıları takdire şayan. Meclisteki konuşmaları ile ne kadar adil oluşu ortada. Böyle insanların şehri hatta ulkeyi yönetmeleri gerekir.

 19. Osman Türkoğlu

  İzmit sizinle gurur duyuyor sayın başkanım!

 20. Yenilikçi Baskan Olduğuna bennde kendim şahidim başkanımız seçildiği günden bu yana kocaelinde hizmetin farkını fazlasıyla anladık kendilerine çok teşekkür ederiz iyiki varsınız başkanım

 21. Baş+arı: “Baş” olmak için “arı” gibi çalışmak gerekir. Fatma Başkan Gibi

 22. Başarılarınızın devamını bekliyoruz herzman yardım sever ruhu ile kendisini bize hep yakın hissettirdi. O varken İzmit İzmit oldu ailemizden biri oldu teşekkür ederim kendisine

 23. İzmitimiz Sizin Gelmeniz İle Şenleniyor Fatma KAPLAN HÜRRİYET Yeni Belediye Başkanımızdır.

 24. Ailemizden biri oldu bizden biri herşey için teşekkürler

 25. Memleketimiz için hayırlı olsun.

 26. Türkiye’nin En İyi Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet görevin hayırlı olsun

 27. Fatma başakanım çok yakışıyor değilmi arkadaşlar rabbim yoklunu açık eylesin

 28. kocaeli belediye başkanı Fatma Kaplan Hürriyet görevin hayırlı olsun

 29. Başarı yolun sonu değildir, yolun kendisidir.

 30. Zehra Hanım dik duruşu çalışkanlığı ve azmiyle tüm memlekete örnek olmaktadır. Tebrik eder başarılarının devamını dilerim.

 31. Kursistemin Prensesi

  Daha Nice Yolar Aşmanın Ümidi İle Yola Çıkın İnsallah

 32. fatma kaplan hürriyet belediye başkanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.