Yaz’ın Öyküsü 6. son bölüm ile ekrana kilitledi-izle

Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Yaz’ın Öyküsü 6. son bölüm ile ekrana kilitledi-izleyaz-in-oykusu-6-son-bolum-ile-ekrana-kilitledi-izle-5931817

Kanal D’nin, yapımcılığını D Productions’ın üstlendiği, yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın’ın yaptığı, senaryosunu İlker Arslan, Cem Görgeç, Nergis Otluoğlu Akoğlu, HASAN Cömert,  Gamze Arslan’ın kaleme aldığı, başrollerinde Vildan Atasever, Tansel Öngel, Ece Çeşmioğlu, Çağdaş Onur Öztürk gibi isimlerin yer aldığı yeni dizisi “Yaz’ın Öyküsü” yayınlanan yeni bölümü ile Pazar akşamının galibi oldu.
Beğeni ile izlenen dizi, Tüm Kişiler’de yüzde 3.28 reyting ve 13.41 izlenme payı, A/B Sosyo Ekonomik Statü’de ise 3.78 reyting ve 16.53  izlenme payı ile günün en çok izlenen programı oldu.
YAZ’IN ÖYKÜSÜ 6. SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
Nevra, Mert’i ve Yaz’ı yanına almak için Saniye’ye iş birliği teklif eder. Bu teklifle Saniye hem Yaz’dan hem de borçlarından kurtulma niyetindedir.
Mert araya girerek Ferhat’ın Umut’tan özür dilemesini ve Yaz’la barışmalarını sağlar. Bu durum Ekim’i bir hayli rahatsız eder. Genç kız, küçük oyunlarına bir yenisini daha ekler ve Yaz’ın Ferhat’ın karşısında zor duruma düşmesine sebep olur.
Mert, kızının eğitimi için annesi Nevra’nın isteklerine boyun eğmeye başlar. Yaz, annesine karşı olan öfkesini bu sefer çok başka bir şekilde ortaya koyar. Kızının göstermiş olduğu tepki herkesi şoka sokarken, Umut ise yıkılır.

Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.