Yaz’ın Öyküsü 6. son bölüm fragmanında şok

Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Yaz’ın Öyküsü 6. son bölüm fragmanında şok1

Kanal D’nin iddialı dizisi Yaz’ın Öyküsü 6. son bölümü ile dün akşam izleyiciyle buluştu. Yaz’ın Öyküsü son bölümünde Yaz, Umut’un meslek hayatını bitirecek bir hamle yaptı. Canlı yayında yaşanan olayla şok geçiren Umut, ne yapacağını şaşırdı. İşte Yaz’ın Öyküsü’nde şoke eden o sahne!
0Sitene Ekle
Yaz’ın Öyküsü 6. son bölüm fragmanında şok – İzle
Farklı konusuyla dikkat çeken Yaz’ın Öyküsü yeni bölüm fragmanı izleyicilerinin karşısına 6. bölümün olay sahnesiyle çıktı. Şok edecek gelişmelerin olacağı Yaz’ın Öyküsü 6. bölümünde Umut’un programına çıkan Yaz, herkesi çok edecek bir hamle yaptı.

Yetimhanede yetişen Yaz’ın ailesine kavuşmasıyla değişen hayatını anlatan dizinin bu bölümünde Umut, yeni bir programa başlıyor ve ilk konuğu Yaz oluyor. Ancak, bu programın sonunda şok bir gelişme yaşanıyor. Başrollerinde Vildan Atasever, Tansel Öngel, Ece Çeşmioğlu, Çağdaş Onur Öztürk gibi isimlerin yer aldığı Yaz’ın Öyküs 6. son bölüm tüm detaylar haberimizde..

YAZ’IN ÖYKÜSÜ 6. BÖLÜM ÖZETİ

Yaz’ın Öyküsü yeni bölümünde; paraya ihtiyacı olan Umut yeni işine başlıyor ancak Eylül’ün o programa konuk olması şartıyla. Umut’un bu şartı kabul etmeyeceğini bilen Tunç, gizlice Yaz ile konuşuyor ve ona Umut’un paraya ihtiyacı olduğunu anlatıyor. Tunç’un bu konuşması işe yaramış gibi görünse de Yaz’ın Öyküsü 6. bölümünde Yaz, Umut’un meslek hayatını bitirecek bir hamle yapmaya hazırlanıyor. Yaz ve Tunç arasında bu konuşma geçerken; Mert, Umut’u Tunç konusunda uyarır. Umut’a Tunç’un paranın peşinde olduğunu söyler. Mert’in Tunç’u kıskandığını düşünen Umut ise bu konuşmayı ciddiye almaz. Ancak Yaz’ın Öyküsü 6. bölümün sonunda gerçekleşecek sahne Mert’i haklı çıkartacak cinstendir.
Etiketler: Yaz’ın Öyküsü, dizi, yeni bölüm, umut, yetimhane, tunç, mert, umut, Vildan Atasever, Tansel Öngel, Ece Çeşmioğlu, Kanal D

Yoru


Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.