Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

YAŞLILARIN DERMANSIZLIĞINI GİDERİCİ İKİ FORMÜL

YAŞLILARIN DERMANSIZLIĞINI GİDERİCİ İKİ FORMÜL

yaslilarin-dermansizligini-giderici-iki-formul
– Çok yaşlı olan hareketsiz kalmış, ongine de poitrini olan, güçsüz ve nefes zorluğu çeken kişilere; 250 gr. Sarmısak soyulur, 250 gr. Soğan soyulur, 500 gr. erimiş bal iki yemek kaşığı elma veya üzüm sirkesi alınıp, soğan ile sarmısak kıyma makinasında ve dinlemeye bırakılır, sonra bal ısıtılıp eritilir ve hepsi geniş bir kapta iyice karıştırılır ve üzeri bezle örtülerek bir hafta dinlendirilir bez torbada sıkılarak süzülür kullanmaya hazırdır, bir kavonoza konup, 24 saatte 4 defa bir tatlı kaşığı yenilir ve yemeğe bütün yıl devam edilir zamanla etkisi artar.
– Yaşlı güçsüz şişman tansiyonu olan kişilere önemle tavsiye olunur.
– 250 gr. sarmısak soyulur, makinada ezilir, üzerine 24 limon suyu konur ve cam kavanozda 24 gün mutfakta bekletilir. Kavanozun ağzı bezle örtülür sonra süzülür ve renkli şişeye konulur. Akşam yemeğinde 1 çay bardağı ılık suda bir yemek kaşığı konularak içilir. 10 gün içinde büyük iyilik görülecektir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.