Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Yalova’da Tekne Battı: 1 Kişi Öldü, 1 Kişi Kayboldu

Yalova’da Tekne Battı: 1 Kişi Öldü, 1 Kişi Kayboldu

Yalova’nın Armutlu ilçesinde denize açılan ve içinde 5 kişinin olduğu bir teknenin batması sonucu, 1 kişi öldüğü, 1 kişinin de kaybolduğu bildirildi.

DALGALAR YUTTU

Alınan bilgiye göre, İstanbul’dan Armutlu’ya tatil için gelen 5 kişilik bir grup, tekneyle denize açıldı. Denizin dalgalı olması nedeniyleKapaklı köyü açıklarında batan teknede bulunan Mustafa Şen (35), Yağız Küçük (7) ve Deniz Özkan Engin (38) ile çocukları Deniz Ömer Engin (5) ve Güneş Engin (2) denize düştü. Deniz Ömer Engin, Mustafa Şen, Yağız Küçük ve Güneş Engin çevreden gelen tekneler tarafından kurtarılırken, Deniz Özkan Engin ise kayboldu.

HAYATA TUTUNAMADI

Boğulma tehlikesi geçiren ve Yalova Devlet Hastanesine kaldırılan dört kişiden 5 yaşındaki Deniz Ömer Engin, müdahaleye rağmen kurtarılamadı. Sahil Güvenlik ekiplerinin, kaybolan Deniz Özkan Engin’i arama çalışmalarına ise denizin dalgalı olması nedeniyle ara verildi.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.