Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

The Wolf of Wall Street 2014’ün korsan yollarla en çok indirilen filmi oldu

The Wolf of Wall Street 2014’ün korsan yollarla en çok indirilen filmi oldu

Martin Scorsese’nin yönettiği, başrolünde ise Leonardo Di Caprio’nun olduğu The Wolf of Wall Street, 392 milyon dolar gişe hasılatı ve beş dalda Oscar adaylığı kazanmıştı. Bu unvanların yanına bir yenisini daha ekleyen film, 2014’ün korsan yollarla en çok indirilen filmi oldu. The Variety’nin haberine göre, ülkemizde “Para Avcısı” adıyla vizyona giren filmin korsan yollarla indirilme rakamı 30 milyonu aştı.

Korsan takip şirketi Excipio tarafından açıklanan ve korsan yollarla en çok indirilen filmleri sıralayan listenin ikinci sırasındaysa yapımcılığını Disney’in üstlendiği Karlar Ülkesi yer alıyor. 29.9 milyon kez korsan yollarla indirilen Frozen’ı 29.8 milyon indirmeyle RoboCop takip ediyor. İlk 20’nin geri kalanınıysa sırasıyla şu filmler oluşturuyor: Yerçekimi, Hobbit: Smaug’un Çorak Toprakları, Thor: Karanlık Dünya, Kaptan Amerika: Kış Askeri, Herkül: Efsane Başlıyor, X-Men: Geçmiş Günler Gelecek, 12 Yıllık Esaret, Açlık Oyunları: Ateşi Yakalamak, Düzenbaz, 300: Bir İmparatorluğun Yükselişi, Transformers: Kayıp Çağ, Godzilla, Nuh, Uyumsuz, Yarının Sınırında, Kaptan Philips, Son Kalan

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.