WhatsApp’a görüntülü görüşme özelliği mi geliyor?

WhatsApp’a görüntülü görüşme özelliği mi geliyor?

Popüler mesajlaşma uygulaması Whatsapp’a kullanıcıların oldukça hoşuna gideceği yeni bir özellik gelebilir.  Facebook’un rekor bir fiyatla satın aldığı WhatsApp, kullanıcılarının karşısına sürekli yenilenerek çıkmaya devam ediyor.

Yeni gelen bilgilere göre, 600 milyon aktif kullanıcıya sahip WhatsApp’ın görüntülü konuşma özelliği üzerinde çalışıyor.

Uygulama normalde, sesli mesaj, fotoğraf ve görüntü yollama gibi özelliklere sahip ancak, görüntülü konuşma özelliğini de eklemesiyle daha da çok kullanıcıya sahip olabilir. Ayrıca bu özelliğinin birçok dili de destekleyeceği söyleniyor.

Görüntülü konuşma özeliği sunan birçok program var ama WhatsApp’ın bu özellik ile diğerlerine göre daha çok ilgi görmesi bekleniyor. Bu bilgiler şimdilik söylentiden ibaret ve WhatsApp’tan şu ana kadar bu konuyla ilgili herhangi bir açıklama gelmedi.

Bir yorum

  1. Wathsup bence kisa zamanda bayagi iyi yol aldığı gibi kendini gelmiş geçmiş chat programları arasında en iyi si olarak one cikarmistir kolay kolah yerini baska programlar alamazlar gibi görünüyor tabiki mücadeleleri ve rakipleri cikti ama basarili olamadılar bu saatten sonrada geri donus olmayacaktır

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*