Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Wesley Sneijder Professionelligini Tamamen Kaybetti

Wesley Sneijder Professionelligini Tamamen Kaybetti

Galatasaray’ın Hollandalı yıldızı Wesley Sneijder, kendisine hakaret dolu bir yorum yapan Fenerbahçeli taraftara cevap verdi.

Galatasaray’ın Bursaspor ile 2-2 berabere kaldığı kupa maçının ardından, Sneijder, gol anında birlikte sevinmediği Selçuk İnan ile aralarında hiçbir problem olmadığını açıkladı.
Sosyal medya sitesi instagram’da kendisine ait hesaptan “Hiçbir problemimiz yok. O anda o kişinin Selçuk olduğunu bile görmedim. Bu palavraları üretmeyi bırakın. Ve eğer durmayacaksanız, devam edin. Umrumda değil” dedi.
Sneijder’in fotoğrafının altındaki yorumlar 1000’i geçerken, Hollandalı yıldız o kadar yorum içinde aradaki tek bir Fenerbahçeli taraftarın yorumuna cevap verdi. Fenerbahçeli taraftar; “Eğer umrunda değil olmasaydı bu açıklamayı yazmazdın s.. o.. ç..” yazdı. Snenijder ise bu yoruma; “Senin takımın onlarla dolu” yazdı.
Sneijder, kısa bir süre sonra bu yorumları sildi.sneijder tweet

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.