Veteriner Telefon

Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Veteriner Telefon

Evcil hayvanınız varsa onun sağlığının ne kadar önemli olduğunu ve herhangi bir rahatsızlanma yaşaması halinde ne kadar üzülebileceğinizi biliyoruz. Bu nedenle Megavet olarak 7 24 acil veteriner olarak hizmet veriyoruz.

Hayvanların sağlığını ciddiye alıyor ve asla riske atmıyoruz. Hem hafta içi hem de hafta sonu tüm gün açık olarak onların daha iyi olabilmesi için çalışıyoruz.

Hem acil servis hizmetleri veriyoruz hem de bununla birlikte profesyonel olarak veterinerlik hizmetleri veriyoruz. Gerektiği zaman cerrahi müdahale, yoğun bakım hizmeti, hasta yatış imkanı, ortopedi ve laboratuvar hizmetini de sağlıyoruz.

Böylece tek bir veteriner kliniğinden gerekli tüm hizmetleri almanızı sağlıyoruz. Bu şekilde olduğu zaman da herhangi bir vakit kaybı yaşanmasını önlüyoruz. Çünkü insan sağlığında olduğu gibi hayvan sağlığında da vakit oldukça değerli.

İstanbul Maltepe’de yer alan Megavet Veteriner Kliniği ile yalnızca acil durumlar için değil her zaman gelebilirsiniz. Günlük olarak; kuaför hizmetleri, pansiyon hizmeti, aşı takibi, hayvan eğitimi gibi günlük hizmetlerimiz de bulunur.

Siz de özellikle acil durumlar için panik yaşamamak adına veteriner telefon numarası kayıtlı bulundurmalısınız. Eğer İstanbul Anadolu yakası veteriner kliniği arıyorsanız da tam donanımlı bir veteriner olan Megavet’i tercih edebilirsiniz.

 

Megavet İletişim:

Telefon: 0216 305 35 08

Adres: E-5 Maltepe Köprüsü Atatürk Cad. No:154/3 Maltepe/İSTANBUL


Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.