Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Uyanık sünnet çocuğu Gül’den altını kaptı

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, cuma namazını Kalenderüstü Camisi’nde kıldı. Gül, namazın ardından kendisini bekleyen sünnet çocuğunu gördü. Çocuğa bir de takı taktı.

Gül, ikamet ettiği Tarabya Köşkü’nden öğle vakti Tarabya’daki Kalenderüstü Camisi’ne geldi. Burada cuma namazını kılan Cumhurbaşkanı Gül, camiden ayrılırken ayakkabısını kendi giydi.<br /> <br /> Cumhurbaşkanı Gül, daha sonra caminin yanında sünnet kıyafeti ile kendisini bekleyen Arda Aras isimli çocuk ile ailesinin yanına geçti. Sünnet olan Arda Aras ve ailesini tebrik eden ve bir süre sohbet eden Gül, Aras’a hediye olarak da tam altın taktı.<br /> <br /> Cumhurbaşkanı Gül, camiden ayrılırken de basın mensuplarını ve vatandaşları el sallayarak selamladı.<br /> <br /> Serbest meslek sahibi babası Yavuz ve annesi Nesrin Aras ile basın mensuplarına poz veren Arda Aras, gazetecilerin soruları üzerine, 10 yaşında olduğunu ve ilköğretim 4. sınıfta okuduğunu söyledi.<br /> <br /> Cumhurbaşkanı Gül’ü bu akşam gerçekleşecek sünnet düğününe davet ettiğini belirten Aras, ”Cumhurbaşkanı Gül, düğüne geleceğini söyledi mi?” soruları üzerine ”Yok, hayır” dedi.<br /> <br /> Aras, yakın bir yerde oturduklarını ve Cumhurbaşkanı Gül’ün Kalenderüstü Camisi’ne geleceğini öğrendiklerini belirterek, ”Cumhurbaşkanını görmek için ben gelmek istedim” diye konuştu.<br />

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.