Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Ünlü piyanist Vadim Holodenko gidiği evde çocuklarını ölü olarak buldu

Ünlü piyanist Vadim Holodenko gidiği evde çocuklarını ölü olarak buldu1

Ukraynalı ünlü piyanist Vadim Holodenko, beş ve bir yaşlarındaki kızları Nika ve Michaela’yı ayrı yaşadığı eşi Sofya Tsigankova’nın evinde ölü olarak buldu.

Geçtiğimiz perşembe günü ABD’nin Texas eyaletine bağlı Fort Worth kentinde yaşandı. Holodenko’nun kızlarını almak için eve gittiği belirtildi.

Polis, 50 bin dolar tutarındaki prestijli Van Cliburn Uluslararası Piyono Yarışması’nı kazanan Holodenko’nun şüpheli olarak değerlendirilmediğini açıkladı.

OLAY CİNAYET OLARAK DEĞERLENDİRİLİYOR

Independent’ın haberine göre; polis şefi David Babcock, 31 yaşındaki Tsigankova’nın iyileşir iyileşmez akıl sağlığının değerlendirileceğini açıkladı.

Babcock basın toplantısında, Tsigankova’nın kendi kendini bıçaklayıp bıçaklamadığına ilişkin bir değerlendirme yapmadı.

2

Eve zorla girildiği yönünde bir delil bulunmazken, polis olayı cinayet kapsamında soruşturuyor. Holodenko, korkunç olayın ardından yaptığı açıklamada, “Çocuklarımın kaybı sonsuza kadar benimle olacak. Fakat Fort Worth sakinlerinin ve dünyanın her yerinden bana mesaj gönderenlerin desteğini hissettiğimi de söylemek isterim” dedi.

3

KOMŞULARI ANLATTI: ÇOK ÖZENLİ BİR ANNEYDİ

Mahkeme belgelerine göre; 2010 yılında evlenen Holodenko ve Tsigankova çifti, geçen yıl Ağustos ayında evlerini ayırken, Kasım ayında da boşanma davası açtı.

4

Amerikan NBC televizyonunun haberine göre; çiftin komşuları Terri Messer, Tsigankova’nın çok özenli bir anne olduğunu ve çocukları dışarıdayken onları yakından izlediğini söyledi.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.