Anasayfa » Firma Rehberi » Kombi Servisi » Ümraniye Yukarıdudullu Demirdöküm Kombi Servisi

Ümraniye Yukarıdudullu Demirdöküm Kombi Servisi

Ümraniye Yukarıdudullu Demirdöküm Kombi Servisi

Kombi Servisi

Türkiyenin A1 Kombi Servisi

Demirdöküm Kombi Servisi yılların biriken tecrübesiyle uzun zamandır siz değerli müşterilerimizin Demirdöküm marka cihazlarında yaşadığınız sıkıntıları gidermektedir.
Servisimiz sizlerden gelen talep ve beklentiler doğrultusunda her yeni günde, gelişen teknolojiyi yakından takip edip, sektörün en önde ve lider firması konumuyla gelişmelerini tamamlayarak, en sağlıklı ve verimli çözüm önerileriyle yanınızda olmaktadır.
İşini severek yapan uzman kadromuz ve profesyonel ekibimizle birlikte tam bir takım ruhu içerisinde faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.
Cihazlarınızda karşılaştığınız arızaların onarımı ve periyodik olarak yapılması gereken kombi bakımları için 7/24 aktif çalışan güleryüzlü müşteri temsilcilerimize bir telefon kolaylığında ulaşarak, anında kaliteli ve kusursuz hizmet olanaklarımızdan yararlanabilirsiniz.Kombinizde su basıncı 1 barın altına düştüğünde cihazınız çalışmaz ve su basıncını 1,5 bara yükseltmeniz ferekir
Firmamız olarak en önemli ve temel amacımız siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve yaşam standartlarını kolaylaştırmaktır. Geliştirdiğimiz hizmette süreklilik kavramımızla da sunduğumuz hizmet sonrası bir yıl garanti hizmeti sağlamaktayız. En iyi ve kaliteli hizmeti sunmak için Demirdöküm Kombi Servisimiz hedeflerine kısa sürede ulaşarak, kaliteyi ayağınıza getirmektedir.
Doğrudan çözüm ve yılların tecrübesi, bugün olduğu gibi yarında yanınızda olacaktır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.