Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Anasayfa » Ücretsiz Pitbull Yavruları

Ücretsiz Pitbull Yavruları

Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Ücretsiz Pitbull Yavruları   indir

Dövüş köpeği olarak bilinmesi en genel özelliğidir. Bunun sebebi bu amaç doğrultusunda üretilip kullanılmış olmasındandır. Buna mukabil dünyada dövüş köpeği olarak bilinen başka bir köpek ırkı yoktur bu yüzden ben dövüş köpeği diye bir nitelemeyi kabul etmiyorum. Hem çağdaşları hem en yakın akrabaları olan Bulldog ve Bull Terrier de ilk başlarda aynı amaçla üretilmiş olsa da bu gün itibarı ile nasıl onlara dövüş köpeği denmiyorsa, pitbull için de dövüş köpeği tabiri kullanılmamalı. Çünkü sadece bu niteleme bile tek başına bu köpek türü için ön yargılar oluşturmaya yetiyor.

Pitbull türü köpeklerin (apbt ve staff) neredeyse tüm özellikleri ÇOK parantezine alınabilir çünkü gerçekten ÇOK köpektirler. Sahibine çok bağlı, çok atletik ve enerjik, çok heyecanlı, çok güçlü, acıya ve yorgunluğa çok dayanıklı, agresif ise çok agresif uysal ise çok uysal, gibi. Açıkça söylüyorum bir pitbull besleyen kişi bir daha diğer köpek ırklarından birini aynı coşku ve lezzetle besleyemez. Çünkü o kadar dolu bir köpektir ve size kendisini öyle kabullendirir ki bir daha neredeyse dönüşü yoktur. Ve bu net bir yargıdır öyle veya böyle, bir pitbull besleyen herkesin ne demek istediğimi anladığına eminim.

Detaylı Bilgi İçin: 0536 910 49 97

satılık köpek


Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.