Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Uçağı karıştıran yolcuyu bantladılar!

Haber | Uçağı karıştıran yolcuyu bantladılar!| Haberhaber

 

Olay, internette dönen, yolcunun koltuğa bantla ve plastik bağlarla oturtulduğunu gösteren fotoğrafın ardından basının ilgisini çekti.
Fotoğrafı internet sitesi Tumblr’da yayınlayan Andy Ellwood, fotoğrafın uçaktaki bir arkadaşı tarafından çekildiğini söyledi.
Icelandair de önceki gün Reykjavik-New York seferini yapan uçakta insanlara vuran, küfür eden ve tüküren yolcuyu zapt etmek zorunda kaldıklarını açıkladı.
Havayolu şirketinin sözcüsü Gudjon Arngrimsson, yolcunun, davranışlarının ”başa çıkılmaz ve tehdit edici” hale gelmesinin ardından bağlandığını kaydetti.
Arngrimsson, uçaktakilerin güvenliği için yolcularla mürettebat tarafından zapt edilen adamın, yolculuk süresince gözlendiğini bildirdi.
Icelandair, uçağın Kennedy Havalimanı’na inmesinin ardından adamın polis tarafından götürüldüğünü açıkladı.
New York ve New Jersey Havalimanı Yönetimi Sözcüsü Ron Marsico, gazetecilere polisin sarhoş olduğunu tespit edilen 46 yaşındaki adamı hastaneye götürdüğünü, adamın suçlanmadığını bildirdi.
Yolcunun kimliği ise açıklanmadı.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.