Türk Telekom Sesli Mesajlarımı Nasıl Dinlerim
Türk Telekom Sesli Mesajlarımı Nasıl Dinlerim

Türk Telekom Sesli Mesaj Nasıl Dinlenir

Türk Telekom Sesli Mesaj Nasıl Dinlenir?

Türk Telekom Sesli Mesajı Nasıl Dinlerim?

sorularına mı maruz kalıyorsunuz. Sizlere en hızlı ve kolay bir şekilde anlatalım.

YAPMANIZ GEREKENLER

 0800 500 0606 telefon numarasını arayın.,

2- Size aradığınız numaranın mesajlarını dinlemek mi istiyorsunuz sorusuna 1 i tuşlayarak devam ediniz.

3- Bu aşamada sizden telefon numaranıza belirlemiş olduğunuz mesaj dinleme şifresi soracaktır. Eğer geçmişte bu şifreyi belirledi iseniz şifrenizi tuşlamanız gerekmektedir. Eğer şifrenizi bilmiyorsanız 4 numaradan oluşan şifre belirleyip sisteme 2 defa girmeniz gerekecektir. Bu aşamayı bitirdikten sonra belirlemiş olduğunuz şifreyi bir sonraki mesaj dinlemede gireceğiniz için bir yere not almanızı tavsiye ederiz.

4- Bu aşama son aşama olduğu için sabit telefon numaranıza gelen kaç tane sesli mesajınız var ise adedini söyleyip mesajı bırakan kişinin telefon numarasını,mesajı bıraktığı tarihi ve mesaj içeriğini sesli olarak size telefonunuz da söyleyecektir. mesaj bitiminde size tekrardan telesekreter konuşup mesajı tekrar dinlemek için 3 ‘ e basın ve bir sonraki mesajı dinlemek için 1’e basın ve eğer mesajınızı silmek istiyorsanız 4’e basmanızı söylemektedir.

Evet arkadaşlar biz bu numarayı almak için türk telekom u aradık ama karşımıza çıkan ilk müşteri temsilcisi durumdan bilgisi olmadığı için bizi ilgili birime yönlendirdi oradaki müşteri temsilcisi bize durumu öğrenmek için sizden kısa bir süre istiyorum diyerek bizi hatta bekletip 3 dk sonra konuşmaya devam ettikten sonra yukarı ilk maddede belirtmiş olduğumuz telefon numarasını bize iletti ve karşımıza çıkan şifre ne dediğimiz de de kendisinin de pek bilgisi olmadığını söyleyerek 2 kere girmemizi söyledi ve sonrasında bizim telefon numaramıza ait olan sesli mesajları dinlemeye başladık. Bu yazımızda bizim çektiğimiz bu 30 dk lık maceramızı çekmesinler diye yazmış bulunmaktayız. Şimdiden sizlere yardımcı olabildik isek ne mutlu bize.

Kendinize iyi bakın iyi sesli mesajlar dinlemeler dileriz . 🙂

Rate this post
Rate this post

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*