Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Anasayfa » turistti 3. kattan attılar

turistti 3. kattan attılar

Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Kumkapı’da, para yatırmak için gittiği postanede sıra yüzünden kavga eden Senegal uyruklu Seydou Nourou Kente (25), 4 kişi tarafından 3. kattan aşağıya atıldı.
11 Kasım 2015 08:27
Senegalliyi üçüncü kattan böyle attılarPAYLAŞTWITTER

PaylaşTweetlePaylaşPaylaşGönder
Yaralanan Seydou Nourou Kente hastanede tedavi altına alınırken, polis 4 saldırganı yakalayarak gözaltına aldı.

Kumkapı, Saraç İshak Mahallesi, İbrahimpaşa Yokuşu Sokak üzerinde saat 16.30 sıralarında meydana gelen olay, görgü tanıklarının anlatımına göre şöyle gelişti

İrlandalı turist tüm esnafı dövdü!
Para yatırmak için postaneye giden Senagal uyruklu Seydou Nourou Kente, sıra yüzünden bir kişiyle tartıştı. Tartışma sırasında, bu kişi, telefon ederek arkadaşlarını çağırdı. Kente de arkadaşlarını çağırınca, postanede iki grup arasında kavga çıktı. Kavga sırasında, Seydou Nourou Kente 3. kat penceresinden aşağıya atıldı. Kente yaralı şekilde Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

Senegallinin kafasının alın bölgesinde ezilme meydana geldiği, kalçasının da kırıldığı öğrenildi.

Polise ifade veren Seydou Nourou Kente, “Sıra yüzünden bir kişi ile kavga ettim. O arkadaşlarını çağırınca, ben de çağırdım. Kavga sırasında biri kaldırıp beni pencereden aşağı attı dedi.0826128697614


Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.