Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Topuklu Çizme Modelleri

Topuklu Çizme Modelleri

Çizme kadınların vazgeçemediği ayakkabı modellerinden bir tanesidir. Hem serin bahar aylarında hem de soğuk kış aylarında tercih edilir. Çizme modellerinin modaya uygun olması ve rahat olması son derece önemlidir.

Çizmelerin uzun, kısa, düz ve topuklu modelleri bulunur. Uzun çizmeler mini eteklerle ve dar pantolonlarla birlikte kullanıldığı zaman son derece şık olur. Uzun topuklu çizmeler ise şıklığı biraz daha yukarı taşır. Topuklu uzun çizmeler ile düz bir elbise son derece şık hale gelir.

Kısa topuklu çizmelerin de kullanımı uzun çizmelere göre daha kolaydır. Uzun çizmeler kısa süreli kullanımlarda rahat olur ancak tüm gün giyildiğinde konfor açısından zorlayıcı olabilir. Bu nedenle kısa topuklu çizme tercih edilebilir.

Topuklu çizme modelleri seçilirken rahatlık ve koruma ön planda olmalıdır. Çünkü çizmeler genellikle havalar soğuk olduğu zaman giyilir. Bu nedenle her an yağmur veya kar ile karşılaşılabilir. Hava şartlarına karşı hazırlıkla olabilmek için kaliteli çizme modelleri seçmek gereklidir.

Bunun yanı sıra topuklu çizmenin topuk yapısı da önemlidir. Eğer çizme tüm gün giyilecekse ve rahat olması bekleniyorsa; topuk seçimi ‘kalın topuk’ olmalıdır. Kalın topuk çizmeler yürürken ayakları zorlamaz ve rahat etmeyi sağlar. İnce topuklu çizmeler ise zarif ve şık durur, bu nedenle özel günlerde tercih edilebilir.

Dolgu topuk ve gizli topuk çizme modelleri içerisinde en rahat modellerdir. Hem daha yüksek topuklara sahip olunur hem de kullanımı çok daha kolay olur. Gizli dolgu topuk çizme kullanıldığında boyu uzun gösterir.

Az topuklu çizme modelleri ise en çok tercih edilenlerdir. Bu modeller ne yerle bir ne de çok yüksektir. Bu nedenle oldukça rahat ve kullanışlı çizme modelleridir.

Derinet çizme modelleri içerisinde tüm bu modellerin farklı çeşitleri satışa sunulur. Derinet %100 doğal deriden çizme modelleri üretir ve böylece çizmeler son derece kaliteli olur. Zorlu hava şartlarında giyilebilir ve rahatlık konusunda da herhangi bir sıkıntı yaşanmaz.

Tüm kışlık ayakkabı modelleri ve çizme modelleri için Derinet’i ziyaret edebilir, alışverişinizi hem online üzerinden hem de mağazalarımızdan yapabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.