Tekerlekli sandalyedeki kadını gasp etti

Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Olay Karatay ilçesi Hamzaoğlu Mahallesi’nde meydana geldi. Muhacir pazarında akülü tekerlekli sandalyesiyle çorap satan 1 çocuk annesi Meral Meryem Gündoğdu, evine doğru yola çıktı. Bu sırada yanına gelen Rahmi D., kendisinin de esnaf olduğunu belirterek, elinde kalan malzemeyi ailesine alacağını söyleyip Gündoğdu’yu evine davet etti.

Gündoğdu’yu boş bir alana getiren Rahmi D., iddiaya göre yüzüğünün parmağında olmadığını, çantasına düşmüş olabileceğini iddia ederek, kadından almak istedi. Bunun üzerine Gündoğdu da çantasını vermemek için direndi. Güçlükle çantayı alan Rahmi D.,hızla olay yerinden uzaklaştı.

ÇIĞLIKLAR ATTI

Gündoğdu’nun çığlıkları üzerine yardıma koşan çevredekiler, polise haber verdi. Verilen eşkal üzerinden polis, Rahmi D.’yi Fetih Caddesi’nde yakaladı. Parayı alıp çantayı boş bir alana atan Rahmi D. paranın kendisine ait olduğunu söyledi. Yağma, hırsızlık, güveni kötüye kullanma gibi suçlardan poliste kaydı bulunan Rahmi D., Gündoğdu’nun da teşhis etmesi üzerine gözaltına alındı. Şüphelinin polise verdiği ilk ifadesinde uyuşturucu bağımlısı olduğunu ve bu nedenle de gasp yapıp, uyuşturucu satın almaya gittiğini öne sürdüğü öğrenildi.

‘YÜZÜNE TÜKÜRMEK İSTİYORUM’

Çalınan paranın kendisi için önemli olduğunu belirten Meral Meryem Gündoğdu, “Ben evime giderken yanıma gelip kendisinin de esnaf olduğunu söyledi. Bana durumunun iyi olduğunu çorapları satın alacağını ve yardım edebileceğini söyledi. Bir süre yürüdükten sonra ıssız bir yere geldik. Zorla çantamı alarak kaçtı. O para benim için çok önemli. Onun yüzünü tükürmek istiyorum” dedi.


Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.