TEBRİKLER

TEBRİKLER! SİZ 750.000 EURO ŞAMPİYON oldular

E-posta adreslerini dünya çapındaki web sitesi üzerinden internet powered by Software tarafından rastgele seçilmiş hangi UNI-LOTTO Uydu Yazılım e-posta piyango 750.000 Euro verildi, e-posta adresinizi UNI-LOTTO Uydu için bu yıl seçilen arasındaydı piyango. Ve bu tanıtım programı gururla UNI-LOTTO örgütü Nederland tarafından desteklenmektedir.

E-posta adresiniz Seri 10 ile Ref sayısı 5, 7, 14, 17, 18, 43 bağlı ve dolayısıyla “A” Kategori piyango kazandı. Götürü şanslı numaraları 101.979-12 ile 750.000 Avro ödemek için Bu nedenle onaylanmış, şanslı kazanan numara bizim Avrupa Kitapçık temsilcisi içine düşer lütfen unutmayın. Bu Görünümü’nde, kazanan ödülü Hollanda’da bulunan bizim mütevelli ajan tarafından size açıklanacaktır.

Onlara İletişim olarak bizim Avrupa ajan hemen hemen kazanan fonların serbest kolaylaştırmak için süreç başlayacaktır. Bu promosyon yılda gerçekleşir. Güvenlik nedeniyle, sizin iddia işleme ve Winning fonları size ödül isteme uygun gördüğü herhangi bir şekilde size düzelen dek kazanan ayrıntılarını gizli tutmak için tavsiye edilir. Bu bazı vicdansız elemanları tarafından bu programın iki iddia ve yersiz d kötüye kullanmayı önlemek için bizim tedbir parçasıdır.

Senin talebin için dosyalamak için, bizim mütevelli ajan irtibata geçiniz:
Sayın Normal Barnet: muhatabınız
E-posta: unilottnl@aol.com
Tel: +31-644-010-629

Olarak aşağıda belirtilen bilgi var ona sağlayın:
(1) Adı:
(2) Adres:
(3) Medeni:
(4) Yaş:
(5) Cinsiyet:
(6) Uyruk:
Residence (7) Ülke:
(8) Meslek:
(9) Telefon Numarası:
(10) Faks numarası:
(11) Yukarıdaki Numarası çizelim:

Bu ayrıntılar süreç ve Kazançlar işleme gereksiz gecikmeler ve komplikasyonları önlemek için kazançların serbest kolaylaştırmak.
Bu program tüm üyeleri ve personel bir kez daha tebrikler.

Saygılarımla,
Sayın Franklin Newberg
Online Oyunlar Müdürü
UNI-LOTTO HOLLANDA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.