Tatil Cenneti Çeşme havadan görüntülendi!

Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Tatil Cenneti Çeşme havadan görüntülendi!1

İzmir’in tatil cenneti ilçelerinden Çeşme’nin dünyaca ünlü Ilıca Plajı, haftanın ilk iş günü olmasına rağmen turistlerin akınına uğradı. Sıcak havadan bunalan yerli ve yabancı turistler, havuz ve denize girerek serinledi. Plajın güzelliği DHA Drone ile havadan görüntüledi.

Ramazan Bayramı ve sonrasında Çeşme’de turizm doruk noktasına ulaştı. Konaklama tesisleri neredeyse yüzde 100 doluluk oranıyla hizmet verirken, ilçenin birbirinden güzel plajları da yerli ve yabancı turistlerle dolup taştı. Haftanın ilk iş günü olmasına rağmen, tatil cenneti Çeşme’nin dünyaca ünlü Ilıca Plajı’ndaki yoğunluk dikkat çekti. Sıcak havadan bunalan turistler, kendilerini havuz ve denizin serin sularına bıraktı. Bazı turistler güneşlenirken bazıları da su sporu yaptı.

Paha biçilmez güzelliğe sahip Çeşme’yi tercih eden İzmirli oyuncu Volkan Severcan, sezonun yorgunluğunu üzerinden atmaya çalıştığını belirtti. Ailesiyle tatil yapan Severcan; “İzmirli olduğum için ev sahibi sayılırız. Sıklıkla geliyorum Çeşme’ye, harika bir yer. Hava sıcak, yoğunluk fazla, ancak Çeşme’de bulunmak çok güzel bir duygu” dedi. Yerli ve yabancı turistler de gönüllerince eğlenip Çeşme’nin tadını çıkarttı.

KAYNAK: DHA


Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.