Kategoriler
Kartal Oto Sanayi

Tartarini

Tartarini

Tartarini Hakkında
Tartarini Auto Gas Equıpments ana ofisi; Castel Maggiore de 15.000 metrekarelık ve teknoloji bakımından çok modern olan bir alanda kurulmuştur. Burada görev alan çalışanlar, mühendislik,üretim,muhasebe ve satış konusunda en üst modernlik seviyesinde ve esnek bir anlayışla yönetilmektedirler. Ayrıca yaygın ağımız sayesinde; son tüketici olan müşterilerimiz her türlü ürünümüz ve özel servisimiz ile garantili bir şekilde müşteri memnuniyetine kavuşmaktadır. Tüm personelin ortak ve ana amacı; hedefler üzerinde titizlik ve aynı ciddiyetle çalışmaktır.Ancak bu şekilde istenilen hedeflere ve başarılara grup çalışmaları ile ulaşılabilinir. Üretim ve Düzenli organizasyonlarımız neticesinde de Tartarini Auto Gas ürünleri dünya piyasasında sürekli büyüyen ve liderlik vasfını koruyan bir durumdadır.

Tarihçe

Tartarini Auto Limited Şirketi 2000 yılında kurulmuş ancak kökleri geçmişe uzanan uzun ve saygın bir tarihtedir. Şirketin kuruluşu 1941 yılında olmuş ve kurucusu ise kendı yaşam deneyimini aile şirketinde sürdürmek isteyen ALEARDO TARTARINI’DIRKendisi doğal gazı kaynaklarını keşfederek ve bunları yatırım amaçlı kullanmak kaydıyla tarih sayfalarındaki yerini almıştır.İkinci Dünya savaşının sona ermesiyle bu dahiyane düşünce İtalyan Otomotıv endüstrisindeki –alternatif enerji kullanımı- köklü ve yer edici konumunu bulmuştur. Bu zorlu ve stratejik dahiyane görüş; becerikli, dinamik ve güçlü bir öncü ruh taşıyan yetenekli mühendisler tarafından karakterize edilerek dünya otomotiv endüstrisine sunulmuştur.

Doksanlı yılların başından itibaren babasının deneyiminin yardımı ile Mr. Roberto yönetimin içerisinde olmaya başlamıştır.Onun önderliginde Şirket , gelişmiş araç teknolojilerine dayalı daha kapsamlı projeler ve alternatifler geliştirmiştir. Özel teknolojik araştırmalar sonucunda; şu anda alternatif yakıtların Otomatik Tartarini ürünleri kullanılması önemli bir referans teşkil etmektedir.Şirket yönetimini daha sonra devralan Mr. Mıchele Tartarini ise günümüz zorlu koşullarında Tartarini Auto Gas Equıpment firmasının pıyasadaki liderliğini korumasına ve devamlı yükselen bir grafikte bulunmasına olanak saglayan önemli projeler ile devam ettirmektedır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.