Suna Dumankaya Yaşlanma Karşıtı Yeni Gözaltı Kremi

Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Yaşlanma Karşıtı Göz Altı Kremi Suna Dumankaya Anti-Aging Göz altı kremi göz çevrenizde oluşmuş olan morluk, torbalanma ve kırışıklığın giderilmesine yardımcı olurken aynı zamana da oluşabilecek hasarın önlenmesine yardımcı olur. Çok ince yapısı sayesinde emilimi çok hızlıdır, göze zarar vermez.

 

İçeriğindeki etken madde ve özellikleri

  • Tripeptit: Özelliği sayesinde tamamen botox etkisiyle kırışıkları açıp cildi pürüzsüzleştirir.
  • Pirinç proteini ve soya proteinleri: Göz altı morluklarını önler, giderilmesine yardımcı olur.
  • Nanokapsule E vitamini: Sayesinde serbest radikalleri engeller ve böylece lipitler, hücreler ve hücre zarlarının üstündeki yıkıcı etkilerini önler. E vitamini cildi güçlendirir. Ayrıca nemlendirici özelliğe sahiptir.
  • A vitamini: Kırışıklık önleyici vitamindir. Dermal dokunun canlanmasını aktive eder, cildin elastikiyetini artırır. Cildin aşırı kornifikasyonunu dengeler.

 

Nasıl Kullanmalısınız? Cildinizi Suna Dumankaya Anti-aging temizleme köpüğü ile temizleyiniz ve suyla durulayıp kurulayınız. Suna Dumankaya Rejeneratif Tonik ile siliniz. Kısa bir süre bekledikten sonra göz çevresine ve kazayağı diye bilinen bölgeye kırışıklığın tersi yönde hafif tampon hareketleri ile masaj yaparak Suna Dumankaya Göz Serumu’nu sürünüz. Bu krem cildinizi, gözaltındaki morlukları, kaz ayakları kırışıklıklarını, göz altındaki ince çizgileri ve gözaltındaki şişlikleri kısa sürede, gözle görülür biçimde düzeltir. Her yaşta kullanımı uygundur. Suna Dumankaya A.A. Gozalti Kremihttp://www.sunadumankaya.com.tr/


Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.