Su Geçirmez Tulum

Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

İş tulumlarının çeşitleri ve özellikleri genelde kullanıldıkları alanlara göre farklılık göstermektedir. Ancak su geçirmez tulum tavuk çiftliklerinde, ilaçlama alanlarında, yemek firmalarında ve daha bir çok alanda kullanabileceğiniz türden bir tulumdur.

Su geçirmez tulumlar gramlarına göre farklılık göstermektedir. inovastil.com adresimizde 25-30-40-50-70 gram çeşitlerinde su geçirmez tulumlarımızı bulabilirsiniz. Tulumda gram attıkça kalite de artmaktadır.

Su geçirmez tulumlarımız lamineli kumaştan üretilmiş olup kapüşon kenarı, beli, paçası ve kol ağzı lastiklidir. Önü rahat giyip çıkarabilmeniz için 80 cm açılır fermuarlıdır. Fermuarın kendiliğinden açılmasını önlemek için fermuar başlığı kilitli olmakta ve de fermuar üzeri patlıdır.

Tulumlarımızın kumaşları su ve partikül geçirmez, bakteri oluşturmaz, hafif ve yumuşak bir özelliğe sahiptir. Su geçirmez tulumlarımız unisex olup beyaz renktedir.

Tulumlarıma inovastil.com adresinden ulaşabilir burada her türlü bilgiyi bulabilirsiniz. İsterseniz bilgi almak için internet adresimizde bulunan canlı destek bölümünden yardım alabilirsiniz ya da telefon numaralarımızdan bize ulaşabilir bilgi alabilirsiniz.


Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.