Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Sony Xperia Z4 ve Z4 Ultra İçin Kolları Sıvadı!

Sony Xperia Z4 ve Z4 Ultra İçin Kolları Sıvadı!

Xperia serisini hızlı bir şekilde getirmek isteyen Sony’in Xperia Z4 modelinin basın görselini farklı 4 cihazda görüyoruz. Xperia serisinde dikkatleri üzerine çeken Xperia Z, Xperia Z1, Xperia Z2, Xperia Z3′ten sonra şimdilerde ise Xperia Z4 konuşuluyor. Sony telefonları arasında fazla bir zaman geçmeden yayınladığı için olumlu olumsuz görüşler alıyor.  Aslında elinizdeki telefon eski değil ancak Sony fazla hızlı. Sadece 6 ay arayla tanıtımı yapılan telefon serisi olduğunu söylemek mümkün. Tüm bunlar dışında Xperia Z4’ün çıkış tarihi, fotoğrafları ve özellikleri günyüzüne çıkmıştı.

Şimdilerde ise Xperia Z3‘e benzeyen Xperia Z4 5 Ocak 2015’te gerçekleşmesi beklenen CES 2015 etkinliğinde tanıtılabilir. 5.4 inç büyüklüğünde olup Quad HD Triluminos ekrana sahip olması bekleniyor. Sony Xperia Z4 ve Z4 ultra modelleri oldukça dikakt çekeceğine benziyor.. Peki sizce Sony bu cihazlarında da başarıyı yakalayabilecek mi?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.