Son İstedigi Sevdigi Kişiyle Yaşamaktı

Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Son İstedigi Sevdigi Kişiyle Yaşamaktı

İngiltere’de filmleri aratmayacak bir olay yaşandı. “Kistik fibrozis” denilen ölümcül hastalığa yakalanan bir genç kız, hastalığından dolayı fazla zamanının olmayacağı gerekçesiyle ailesini ikna ederek daha 17 yaşında evlendi.
Leeds’te yaşayan 17 yaşınhdaki Iona Lindley isimli kız, “Biz birbirimizi seviyoruz. Ne kadar yaşayacağımı da bilmiyorum. Bir daha evlenme şansı bulamayabilirim”
Laurie’nin de evlilik için ailesini ikna etmek üzere yoğun gayret sarf ettiği bildirildi. Düğün sonrasında kocasıyla birlikte Rodos adasında bir haftalık balayına çıkan Iona, solunum problemleri sebebiyle oksijen tüpünü de yanında götürdü. Kızın ömrünün sık sık hastaneleri ziyaret etmekle geçtiği bildirildi.
Genç kızın anne babası ise, “Akciğer, pankreas, bağırsak, ter bezlerinde görülen genetik bir hastalık olan kistik fibrozis hastaları bazı durumlarda 30 yaşını bile göremeden ölüyor. Iona da bunu bildiği için son isteğini kıramadık” dedi.

RODOS’A BALAYINA GİTTİLER

17 yaşındaki Iona, “Mutlu olarak öleceğim” diyerek, kocası Laurie ile birlikte balayını geçirmek üzere Rodos Adası’na gitti. Laurie ise, duygularını, “Iona’yı ölene kadar seveceğim” diye dile getirdi.


Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.