Son dakika haber! İstiklal caddesinde patlama: 4 ölü, 36 yaralı

Son dakika haber! İstiklal caddesinde patlama: 4 ölü, 36 yaralı

sonn

Son dakika haberi: İstiklal Caddesi’nde patlama meydana geldi. Canlı bombanın gerçekleştirdiği patlamadan ölü ve yaralıların olduğu belirtildi.

İstiklal caddesinde patlama meydana geldi. Son dakika verilen haberde polisler, itfaiye ve ambulanslar olay yerine sevkedildi. İstiklal Caddesi’ne giriş çıkışlar kapatıldı. İstiklal Caddesi’nde meydana gelen patlamada şu ana kadar 4 kişinin öldüğü bildirildi. Ajanslardan gelen haberlere göre 3′ü ağır 20 kişinin yaralandığı bildiriliyor. İstiklal Caddesi Balo Sokak’ta meydana gelen patlamanın canlı bomba tarafından gerçekleştirildiği ayrıca bildirildi.

İstanbul Valisi Vasip Şahin olay yerinde bazı açıklamalar yaptı. Canlı bomba saldırısı olduğunu ve 4 ölü, 20 yaralı olduğunu açıklayan Şahin, Nişantaşı ve Bayrampaşa’da patlama olduğuna dair asılsız söylentiler olduğunu belirtti.

SON DAKİKA! Sağlık Bakanı Müezzinoğlu, İstiklal Caddesi’ndeki patlama ile ilgili olarak 4 vatandaşımızın hayatını kaybettiğini, 36 yaralıdan 7′sinin durumunun ağır olduğunu ve bu yaralılardan 12 tanesinin yabancı uyruklu olduğunu söyledi.

2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.