Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Şok Şok Şok Altında Tarihi Fırsat

Uzmanlar altın alacak vatandaşların ve yatırımcıların değerli metalde yaşanan tarihi düşük seviyelerin değerlendirilmesi gerektiğini belirtti.

 Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, altın fiyatlarındaki düşüşün son alım fırsatı olduğunu belirterek, “Altındaki düşüşün, düğün sezonunun yeniden başladığı zamana denk gelmesi altın alacakların ve düğün yapacakların yüzünü güldürdü. Altın alacak vatandaşlarımız ve yatırımcılarımız bu fırsatı kaçırmasın” dedi.ALTINI DÜŞÜREN ETKİLER

Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, İran ile ABD arasındaki anlaşma,Yunanistan krizinin ötelenmesi ve ABD Merkez Bankası’nın (FED) faizleri bu yıl yükseltmeye başlayacağı sinyallerinin altının onsunu 1.073 dolara kadar düşürdüğünü ifade etti. İslam Memiş altın fiyatlarında yaşanan bu düşüş son alım fırsatı olduğunu belirtti.

SON 5,5 YILIN EN DÜŞÜĞÜNDE

Altının onsunun son 5,5 yılın en düşük seviyesine inmesinin iç piyasalarda gram altını 95 TL’ye kadar düşürdüğünü aktaran Memiş, bu seviyelerin hem altının onsu için dip seviye hem de iç piyasalarda son alım fırsatı olduğu yorumunu yaptı. Memiş, altındaki düşüşün, düğün sezonunun yeniden başladığı zamana denk gelmesinin altın alacakların ve düğün yapacakların yüzünü güldürdüğünü belirterek, “Altın alacak vatandaşlarımız ve yatırımcılarımız bu fırsatı kaçırmasın” diye konuştu.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.