SMA Market

Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

SMA Market

25 yıl önce “Sizin İçin Varız” sloganıyla yola çıkan firmamız, bugünde ilk gün hissettiği heyecan ile ticari faaliyetlerine devam etmektedir.

1989 Yılında 300 m2 alanda ticari  faaliyetine başlayan daima en iyiyi hedefleyen firmamız, 14.500 m2 açık, 9.500 m2 kapalı alanda bulunan, son sistem teknolojiyle donatılmış modern merkez binamız ve depomuzla, profesyonellerden oluşan güçlü dağıtım ekibimizle, 115 araçlık filomuz, iştiraki olduğumuz kuruluşlarımız, artan yatırımlarımızla, 2013 yılında 500 kişiyi istihdam eden bir firma haline gelmiştir.
Önceliği müşteri memnuniyeti olan firmamız, konusunda uzman personeli ile 24 saat hizmet vermekte, geniş araç filomuzla dağıtım alanında müşterilerimizin her türlü ihtiyacını hızlı ve zamanında karşılamaktadır.  Firmamız bünyesindeki  seçkin markalar, sürekli genişleyen müşteri portföyü, doğru fiyat politikasıyla tüm müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu, kaliteli ürün ve hizmeti, en hızlı, en ekonomik, en hijyenik şekilde sağlamaktayız.
ISO 9001, ISO 22000 ve OHSAS 18001 belgelerine sahip firmamız,  tüm faaliyetlerinde Kalite – Gıda Güvenliği – İş Güvenliği ile ilgili tüm yasal mevzuat hükümlerine ve standartlarına koşulsuz uyarak, çalışanlarına periyodik olarak verdiği eğitimler ile bilinçlendirmekte ve mesleki gelişimlerine katkıda bulunmaktadır.
SMA Metrostar A.Ş. şu an; Edirne, Tekirdağ, İstanbul, İzmit, Adapazarı, Düzce, Bolu, Bilecik, Zonguldak, Ereğli, Bursa, Balıkesir, Eskişehir, Kütahya, Afyon olmak üzere bütün Marmara bölgesinde, 3.480’e yakın noktada bulunan catering, restaurantlar, cafeler, çay bahçeleri, oteller gibi Ev Dışı Tüketim noktalarına hizmet vermektedir.
Müşteri odaklı hizmet veren, dinamik ve başarılı kadromuzla günden güne büyüyen firmamızın, başarısının sırrı; iş dünyasındaki hızlı değişime ayak uydurması, yeniliklerin takipçisi olması, doğru zamanda, doğru yerde, doğru kararlar ve yönetilebilir riskler alarak ve en önemlisi pozitif düşünerek, hedeflerinin peşinden istikrarla gitmesidir.
Müşteri memnuniyetini arttırmak ve sürekliliğini sağlamak için şeffaf, cevap verilebilirliği mümkün süreçler oluşturmuştur. Bu özelliklerimiz ile yıllardır müşterilerimize referans olarak farkındalık yaratmanın gururu ile yolumuza devam etmekteyiz.

SMA Metrostar A.Ş.
Sermayesi : 40.000.000 TL
Yönetim Kurulu Başkanı : Abdulmuttalip ÖRS
Başkan Yrd. : Adem ÖRS

SMA Metrostar LTD.
Sermayesi : 6.555.000 TL
Abdulmuttalip ÖRS


Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.