Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Sepetli Vinç Kiralama Fiyatları

Sepetli Vinç Kiralama Fiyatları

Sepetli vinçler en çok kiralanan ve kullanılan vinç çeşitlerinden biridir. Vinçlerin ucunda yer alan sepet kısmı vinçlerin kullanımını kolaylaştırır.

Sepetli vinçlerin taşıma kapasitesi birbirinden farklı olur. Bu nedenle yapacağınız işe göre bir sepetli vinç kiralamanız gerekir. Taşıma kapasiteleri genellikle 3 ile 60 ton arasında farklılaşabilir. Bu nedenle vinç kiralamadan önce Vinç Pazarı’ndan vinçlerin kapasitesi hakkında bilgi almanız gerekir.

Sepetli vinçlerin yükseklik kapasiteleri de farklılaşır. Bazı sepetli vinçler çok yüksek binaların boyutuna kadar ulaşabilirken bazıları yalnızca yarısı kadar yüksekliğe erişebilir. Yani vinçlerin yükseklik kapasitesi de kullanacağınız alan ile ilgilidir. Eğer yükseklik gerektiren bir iş için kullanacaksanız yine Vinç Pazarı ile görüşerek istediğiniz yükseklikleri belirtebilirsiniz.

Sepetli vinçlerin eklem kısmının ucunda yer alan sepeti tercih edilmesinde en etkili kısımdır. Çünkü vinçlerin sepet kısmına insan ve yük yüklenebilir. Özellikle yüksek binalara eşya taşırken yani taşınırken çok kullanışlı olur. Ağır eşyalar sepet kısmına yüklenerek vinç ile pencereden eve kolaylıkla aktarılır.

Yani sepetli vinçler yalnızca iş sahalarında kullanılmaz. Aynı zamanda günlük ‘taşınma’ ve ‘tadilat’ gibi işer için de kiralanabilir.

Sepetli vinçler ile sepetli platformlar karıştırılmamalıdır. Sepetli platformlar yalnızca belli bir yükseklik seviyesine ve taşıma kapasitesine sahiptir. Küçük ve sağlam oldukları için kapalı alanlarda tercih edilirler.

Vinç Pazarı ile sepetli vinç kiralama fiyatları son derece uygun hale gelir. Firmamız en kaliteli vinçleri en uygun fiyatlar ile sizlere kiralar. Ayrıca bakımları yapılmış ve sağlam bir şekilde sizlere ulaştırır.

Tüm vinç kiralama, vinç satın alma ve vinçler hakkında bilgi alma işlemleriniz için Vinç Pazarı ile iletişime geçebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.