Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Seocu | Sitenizin Hızlı İndex Almasını İster Misiniz ?

Seocu | Sitenizin Hızlı İndex Almasını İster Misiniz ?

Sitenizin hızlı index almasını istediğiniz takdirde. Özgün içerik ve sık güncellenen siteler hızlı indexleme olayını yaşarlar. Lakin bu iş biraz sabır isteyecektir.Çünkü;

Google sizin sitenizi ayda bir tarıyorsa(Bu daha da uzun süre olabilir)bu ay taradığını varsayalım. Gelecek ayda gelip taradığında sitenizde hiçbir değişiklik yok ise sizin indexleme hızını yavaşlatır. Bu 1 aylık süre 45 güne çıkar.

Ama siz sitenizin dinamik yapısıyla Google’ın her gelişinde bir değişiklik gördüğünde birşeylerin değiştiğini sizin çok dinamik olduğunuzu gördüğünde sizin indexleme hızınızı 20 güne ilerleyen zamanlarda da bu gün sayısı azalacaktır.

Google Çok insancıl olduğunu umarım anlamışsındır.Çünkü;

Bir iş yerinde patronun bir elemanının ne kadar çok çalıştığını görünce o elemana daha çok değer daha çok maaş veya mertebesini, rütbesini, mevkiisini o kadar arttırır. Ya peki çalışmayana napar ona kötü davranarak hiç bir yerde bulundurmaz hatta ve hatta onu çalıştırmaz yanında.

İşte Google’da bizim patronumuz ona ne kadar çalışırsak o bize değer(pagerank) mevki(seo) verecektir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.