seo | whois.is


Bir performans söz konusu olduğunda biz web önde gelen seçimdir WHOIS arama etki alanı adları. 2005 yılından bu yana, biz üst düzey etki alanlarını (TLD) ve ikinci düzey etki (SLD’ler) binlerce IP adreslerini aramak için benzersiz IP araçları teklif ettik. Bizim WHOIS aracı gibi etki alanı kayıt, durum, son kullanma tarihi ve etki alanı gibi değerli bilgiler sağlar DNS adı sunucuları.

Hızla herhangi bir alan adının sahibi için idari ve teknik iletişim bilgilerini bulmak için sitemizi kullanın. Bizim etki alanı adı WHOIS sonuçları da IP ve IP konum bilgileri, web sunucu bilgileri, ilgili alan kullanılabilirliği dahil prim alan listeleri ve daha fazlası.

Web sitesi Bilgi Made Easy!

Değerli alın web sitesi bilgileri herhangi bir web sitesinin bakarak Alexa rank, trafik verilerini, alt alan bilgilerini ve daha fazlası. Üç ay için bir gün tarihsel verilere bakarak web sitenizin ilerleme (veya rakibinizin sitesi) bir göz atın. Ayrıca, ortalama yükleme süresi, geri sayısı, ve daha fazlası gibi bilgileri diğer değerli parçaları analiz edebilirsiniz.

Web sitemiz bilgi aracı da yıldırım hızlı ve kolay anlaşılır, yukarıdan aşağı biçimde bilgi görüntüler. Bu basit gibi hızlı hızlı yüzdelik (kaç site daha hızlı yüklenmesini), sayım bağlantılar, anahtar kelimeleri ve sahip olduğu etki gibi içerik verileri takip, etki alanı iletişim bilgileri bulmak için yapar. Içerik verileri ardından, trafik verilerini, alt alanlar ve ilgili bağlantılar bulacaksınız.

Geçerlilik süresi sona eriyor Alanlar ile Fırsatlar

Eğer bilmiyordum durumda, her gün süresi dolan yüzlerce kaliteli etki vardır. Bireyler veya işletmeler sadece yenilemek için unutmak ya da etki alanı gitmesine karar çünkü Etki süresi dolacak. Bu çok düşük bir fiyata değerli alanları satın almak için önemli bir fırsat sunmaktadır.

Belirlemek ve kayıt Who.is araçlarını kullanın süresi dolan alan ve yakın zamanda sona etki yapıyor bütün gün harcamadan. Altı süresi dolan TLD’leri (. COM,. NET. ORG. INFO. ABD ve. BIZ) kadar görebilirsiniz. Bir anahtar kelime öbeği arama ve karakter sayısı Sonuçlara filtre, tire ve sayıları içerir ve hatta mevcut geri yüzlerce etki görüntülemek – arama motoru optimizasyonu (SEO) ile çabaları için son derece değerli olabilir ki. Eğer bugün kayıt olabilir etki bazı hayran olurdu!

Katil Domain Öneriler alın

Arzu alan adları milyonlarca zaten alınmış olduğundan, mükemmel etki alanı adı bulmakta zor bir görev olabilir. Who.is alanı önerileri aracı kolay yakından istenen etki alanı ile ilgili Kullanılabilir etki görüntülemek için yapar.

Eğer arama motorlarında bulunan yakalanma şansınızı en üst düzeye çıkarmak istiyor musunuz? Her büyük arama motoru üzerinde iyi sıralama faktörlerinin en önemlilerinden biri sitenizin ana anahtar kelime (ler) hedefleyen bir anahtar kelime zengin etki alanı adı olmasıdır.

Who.is ile, bir anahtar kelime arama ve ince ayar ile başlayabilirsiniz etki alanı arama seçtiğiniz TLD, tireli etki göstermek için, en, özlü brandable ve SEO dostu etki alanı adı almak mümkün karakter miktarını sınırlamak.

ccTLD Kullanıcı ve gTLD Kullanıcı

TLD nedir? Bir üst düzey etki alanı (TLD) İnternet hiyerarşik Domain Name System en yüksek düzeyde etki biridir (düşünüyorum. Com,. Biz,. Birleşik Krallık vb.) Who.is ülke kodu üst-düzey domain (alan da dahil olmak üzere geniş bir veri sunuyor ccTLD’ler ) ve jenerik op düzey domain (gTLDs). Genel TLD’leri. NET,. EDU, ve. GOV sadece birkaç isim gibi. COM en yaygın etki alanı uzantıları. Ülke kodu etki (ccTLD’ler) farklı ülkelerde temsil ama benzersiz bir şekilde marka işiniz için yaratıcı kullanılabilir alan uzantıları vardır.

Örneğin, www.Who.is etki alanı uzantısını kullanır. “IS” İzlanda ccTLD olan. Gibi. TV (Tuvalu adalarından) gibi diğer ccTLD’ler büyük ölçüde video tabanlı içerik marka sitelerine ABD şirketleri için bir yol olarak son derece popüler hale gelmiştir.

Alan Adı neyse nedir?

Kombinasyonu harf ve / veya numaraları – – İnternet üzerinde belirli bir web sitesi veya bilgisayarı tanıtan bir etki alanı adı bir benzersiz tanımlayıcı olduğunu.

Üst düzey, ikinci düzeyde, ve üçüncü düzey: Bir etki alanı adı üç bölümü vardır. Üst düzey etki sonuna (örneğin. Com gibi) ifade ve örgütlenme türünü tanımlar. İkinci düzey etki gibi “Google” gibi ortak adı tanımlayıcı ve kuruluşun web tanımlar. Üçüncü düzey etki alanı etki alanı adı başında (örneğin www) olarak ve belirli bir ana bilgisayar sunucusu tanımlar.

Kullanılabilir etki ve bu mükemmel alanı bulma karmaşıklığı çok çeşitli, etki alanı arama ve WHOIS Who.is bugün basit bir arama yapın!

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*