Kategoriler
SEO

SEO Türleri

SEO Türleriseo-optimizasyon

Türleri renkleri olarak arama motoru optimizasyonu önermek, beyaz şapka ve siyah bir şapka arama motoru optimizasyonu yaklaşımı ve uzun vadeli sonuçları kesin farklılıklar vardır. SEO iki tip uzun vadeli, istikrarlı ve sürdürülebilir bir gol ile kendi taraftarları, çoğu şirketleri / web siteleri var olsa da uzakta koyu renkli çeşitli kalmak eğiliminde olacaktır.

Burada hızlı bir bakış niteliğindedir:

Beyaz şapka SEO Siyah şapka SEO
Tanım Beyaz şapka SEO teknikleri ve yöntemleri şeye takılmış arama motoru (özellikle Google) kılavuzların tüketmemek bir web sitesinin arama motoru sıralamalarını iyileştirmek için kullanır. Siyah şapka SEO bir web sitesi için yüksek dereceleri elde etmek için arama motoru algoritmaları zayıflıkları patlatır. Bu tür teknikler ve yöntemler arama motoru kurallarına doğrudan çatışma içindedir.
wholesomeness Seviye Yüksek Çok Düşük (değil sağlıklı olarak tüm temizlik arama motoru sonuç sayfası spam sorumlu olanlar sorarsanız)
teknikleri Bazı beyaz şapka SEO teknikleri şunlardır: Yüksek kaliteli içerik geliştirme, web sitesi, HTML optimizasyon ve yeniden yapılanma, yüksek kaliteli içerik ve manuel araştırma ve sosyal yardım ile desteklenen link edinim kampanyaları. Bazı siyah şapka SEO teknikleri şunlardır: bağlantı spam, anahtar kelime doldurma, gizleme, gizli metin ve gizli bağlantılar.
Ne bekleyebileceğinizi sıralamasında, istikrarlı kademeli, ancak kalıcı bir büyüme. Hızlı öngörülemeyen ve sıralamada büyümeyi kısa süreli.

seoBirçok arama motoru optimizasyonu şirketlerin iş, ancak, uygun bir şekilde Gray Hat arama motoru optimizasyonu adında bir gri bölgede faaliyet göstermektedir. tasarım veya sonuçlar sunmak için müşterilerinden gelen basınç ile birçok arama motoru optimizasyonu şirketleri oldukça siyah şapka SEO içine çizgiyi geçmediği tekniklerini kullanarak müşterileri için çözümler ve sonuçlar vermeye çalışıyorum, ama beyaz düşünülebilir ne dışında iyi olsun şapka arama motoru optimizasyonu.

Arama motoru optimizasyonu şirketi sonuçları sunmak amacıyla şüpheli tekniklere başvurarak maliyetini azaltmak için olduğundan gri şapka arama motoru optimizasyonu yerine çok tutulan kampanya faaliyetleri, ‘ekonomik’ fiyatlandırma ile tanınabilir.

Sonunda orada arama motoru optimizasyonu yapmak için hiçbir ‘doğru’ ya da ‘yanlış’ yolu gerçekten, ama için bu alışveriş SEO hizmetleri farklı türde farkında olmalıdır ve onlar üzerinde alıyor risk düzeyini biliyoruz ki yaklaşır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.