Seo | TrustRank

Google AdWords incelerken sitesi bugün, ben markalı ifade fark ettim, “Her Şey Sonuç bu.” Yeni? Olarak çıkıyor, onlar geçen yıl olduğu ifade kullanıyorum. Ama ABD Patent ve Marka Ofisi veritabanı arama daha önce kamuya Google kullanımı görmedim diğer iki ifadeler çıktı: ” TrustRank “. Mahalle Wide Web üzerinde reklam verin” “ve

“TrustRank” yaklaşık bir ay önce USPTO ile açılmıştı. İlginçtir, Stanford Veritabanı Grubu üyeleri biz bu web istenmeyen posta ile mücadele için “TrustRank” kullanımı hakkında bir makale yazdım hakkında blogged Mart başında. Eğer TrustRank uygulanması merak yapar? şey Googleplex yakında geliyor olacak. Bizi izlemeye devam edin.

” Mahalle Wide Web üzerinde Reklam “Bir yıl önce daha az bir süre açılmıştı. Belki de Google tanıtımı için yerel işletmeleri ikna etmek üzere kullanılacaktır. Söylemeye gerek yok, birçok yerel iş adamları kendi mahalle veya köy potansiyel müşteriler bulma konusunda “dünya” ulaşma ve daha pek aldırış.

Bunu istiyorlar köyü Evet, eğer, o köy Google’ın var var. Google, alan adı tescil GoogleVillage.com bir yıl önce daha az.

Bu arada, başka bir marka ki, bahsettiğim “Bu Sonuç İçindir”? SEM firması iProspect de kendi sitesinde “Her Şey Sonuç var” kullanır.

Bütün, benim arama Google 25’ten fazla kelime ve ifadeler kayıtlı ve bulmuştur bulundu. Diğerleri bir kısmı arasında şunlar vardır.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*