Seo | Sitenizi Google’a Ekleyin…

Seo | Sitenizi Google’a Ekleyin…

Öncelikle Merhabalar;
Sitenizi Google WebMaster Tools ekranında sitenizi Google’a eklemeniz çok iyi fayda sağlayacağına şahsım olarak inanıyorum. Neden Google WebMaster Tools’a eklememiz aklımaza soru işareti olarak aklımıza takılabilir. Şu sebepden Google dizinine kayıt oluyoruz.Sitenizin URL’sini yollar iseniz o site Google dizinine kayıt olur ve Google Botları Sitenize Eskiden 2 ayda bir uğruyorsalar bu uğramlar 15 günde bir gerçekleşmeye başkalaycakdır. Ama Sizlere benim yazılıarımı takip edenler bilir Seo Ve Sitemap konulu yazımda anlatmıştım bu endexleme olayında bir önemli etken Sitema yani site haritasıdır. Site haritanızı google’a göndermenizde sizin endexlenmenizi hızlandırcakdır neyse konuyu daha fazla dağıtmadın toplayayayım.. En son demiştik ki 15 günde bir endexler örneğin haber sitelerini hergün endexlemektedir.Bunun bir kaç yolu var bu en basit yolu bence bir diğer yolu çok ziyaretçi ve çok fazla güncel tutulmalarıdır. Sizin siteniz akşama kadar bir editör bir yazar tarafından güncelleniyorsa Google sizi farkedecekdir ama sabretmeniz gerekecekdir birde bu Seo Optimizasyonu Mesleğinde Alan Adı yaşı da çok etkileyicidir. Google Alan adına da önem vermektedir. Bu yazıyıda başka zaman yazacağım.

Google Web’i her taradığında Google, dizinine yeni siteler ekler ve var olanları günceller. Yeni bir URL’niz varsa, buradan Google’a bildirebilirsiniz. Gönderilen tüm URL’leri dizine eklemez ve gönderilen URL’lerin dizinde görüneceğine ilişkin herhangi bir tahminde bulunduramayız veya garanti vermezler.

Sitenizi Google’a kaydetmeniz için Buraya Tıklayınız.

2 yorum

  1. iyi günler. ben firmalarım için 10 siteye seo çalışmasını yaptırmak istiyorum. sizin ne gibi yardımınız olabilir ve bana bir fiyat çıkarıp dönerseniz çok sevinirim.

    İyi çalışmalar.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*