Seo | Seo’da Sunucunun(Server) Etkisi

Seo’da seo sunucu yani server’ınızın Google Hz.LErine karşı saygılı durduğu temiz bir sabit ip si olduğunu biliyor musunuz. Yoksa yaramaz huysuz sevilmeyen bir ip üzerinden mi yayın yapıyorsunuz bunu biliyor musunuz tabi ki de hayır açıkcası kimse bilmiyoruz. Ama Sandbox’a düşen sitemiz Allah’a şükür olmadı. Heee Yanlış yazılım türünden Google tarafından sevilmeyen bir türünü kullanırsanız istediğiniz kadar backlink özgün yazı kasın hiç bir yere gelmeyip istediğiniz kadar index’iniz olsun hiçbir yere gelmezsiniz.

Konumuz Sunucu Cms Yazılımlar değil onlarıda başka bir yazım da anlatacağım.

Sunucumuz ne kadar terbiyeli ne kadar uslu duruyorsa bu bizim için hep +seo demektir. Biz istediğimiz her kelimede Allah’a şükür istediğimiz yerlere geldik.

Eğer sizin siteniz temiz bir ip’den yayın yapıyorsa hiç bir vukuatı yoksa +seo avantajı almış olursunuz.

2 yorum

  1. seo takipcisiyim

    merhabalar seokursistciler sizin gibi bilgili insanları arayıp bulmak çok zor aslında çünki internet tamamen yanlış yazılan cizilen lerle dol krişeleşmiş seo culuk kelimeleri ile dolu ve insan bunların arasından sıyrılıpta doğru dürüst bu işiiyi bilenlerle birşeyler paylaşmak istiyor iyiki varsınız seo zor bir iş fakat belli işinizin ehlisiniz seoda iddialı olanları sevmiyorum fakat kendini bilerek yazanları seviyorum paylaşımınızı okudum ve beğendim hava atmamışsınız seo da kimsenin bilmediğinden bahsetmişsiniz helal olsun yolunuz açık olsun

    • Teşekkürler Sinan bey bizim de amacımız copy-paste den uzak bir portal oluşturmak ve bildiklerimizi sizlere kursistem okurlarına teknik olarak değilde daha çok samimi olarak seo konusunda bildiklerimizi ve tecrübelerimizi sizlere sunmak tek amacımızdır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*