Seo | Seo’da Kalıcı Olmak

indir4680Seo | Seo’da Kalıcı Olmak

Seo’da kalıcı olmak diye birşey yoktur. Aslında seo bir şans meselesi halinde olmaktan çok sabır işidir. Seo’da kalıcı olmak için birçok web master arkadaşımızın geliştirdiği yöntemler vardır. Bunlardan bazıları Özgün içerik ve Dinamik site, sık sık güncellenen site Google’ın gözünde değerli sitelerdendir.

Sitemiz kodlaması ne olursa olsun ama hyperlink yapısı sef link yapısı olması gerek. a href kodu içinde title kodlarının olması gerek her linkte title alt etiketleri kullanmanız sitenizin seo alt yapısını oluşturmaktadır.

Sitemiz eğer bu kodlamalardan yoğrulmuş ve google ı yoran istemci tarafındaki html kodlardan uzun html kodlarından oluşuyor ve sitenizde yüklü miktarda video,swf(flash) animasyonlar filmler var ise google’un sizi indexlemesi uzun sürer ve google size çok büyük bir değer vermez

Eğer siteniz sade ve sadece az kilobyte’daki resimler den oluşuyor ve aynı hyperlink ve alt title etiketleri ile birlikte sitenizde barındırıyorsanız ve yazılarda da aynı işlemleri yapıyorsanız çoğunluk text olmasında yarar var tabi google ın sizin sayfanızı indexlemesi daha kısa süreceğinden dolayı google sizin sitenizin indexlemesi hızını arttıracağı için sitenizi sevecektir ve sizi istenilen anahtar kelimede ileriye taşıyacaktır.

Bugün ki konumuzda seoda kalıcı olmayı anlatmaya çalıştık biraz karmaşık da olsa sizlere bildiklerimizi anlatmak istediklerimiz olacaktır.

İyi Günler;

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*