Kategoriler
Arama Motor

Seo | Seo Firmaları

Seo | Seo Firmaları

Seo’da öncü firmalar vardır. Bunlar zaten kendini bir kaç kelimede kafaya geldiklerinde kendilerini kanıtlamıştır. Bizlerde onları takip ederek birşeyler peşinde koşarız.

Ama onların her dediğine uymamak gerekir. Bunlar nelerdir her söylediklerini sık eleyip sık dokumak gerek çünkü her dediklerinde her birşey öğrettiklerinde bir çok rakipleri olacağından bu bilgiler olağan bilgilerdir. En derin bilgileri vermezler. Örneğin bir kaç gün önce yazdığımız Sunucunun Seo’daki Etkisi adlı makalemizde anlatılan bilgileri seo cu sitelerinde bulmanız imkansızdır.

Dünya’da sanki bir tek seo da alexa,pagerank ve backlink olayıyla bitiyor sanıyorlar veya öyle lanse ediyorlar bir kaç süslü yazı ve bir kaç teknik konuşma stili ile insanları kendilerine çektiler.

Evet bir yerlere geldikten sonra siteleri hit aldıktan sonra da bu olay reklam olaylarına adres olmuşlardır. Evet biz seo da makaleler yazıyoruz ama kendimizden başka reklam yaptığımız birşey yok o yüzden sıkıntımız da yok.

Bizim Tek Hedefimiz Sitemizi Ziyaret Edenlerin Boş Çıkıp Gitmemesi Bizi En Çok Mutlu Edecektir. Her Bir Yorum Bizi Çok O Kadar Mutlu Ediyor Ki Bilseniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.