Seo | Seo Danışmanı

Seo | Seo Danışmanı

Seo Danışmanlığı

seo optimizasyonu

Seo Optimizasyonu( search engine optimization) arama motoru optimizasyonu anlamına gelir bu işi yapan kişi veya kişilere ise seo danışmanı veta danışmanları denilmektedir.

Seo Optimizasyonu danışmanlığı olarak Seo’da kendini geliştirmiş kendini bir yerlerlere getirmiş kişi veya gruplardan yardım isteyerek ve bu yardımların maddi boyutlarını düşünerek Google’da kendi sitenizin veya işinizin anahtar kelime yani Anahtar kelime belirledikten sonra Seo Danışmanlığı yapan yakın çevre ve dostlarınızın tavsiyesi üzerine, ve en önemlisi iyi bir referansları olan Seo Optimizasyonu yapan kişi veya kişilerle görüşmeniz sizin için hemde maddi hem manevi rahatlık verecektir.Ve sitenize gelen ziyaretçiler eğer sizin siteniz bir ticari site ise telefonların susmayabilir buda en yüksek ihtimallerden birtanesidir. Bu konuda keywords çok çok çok önemli bunu unutmayınız.
Keywords Yazısını Çok Yakın Zamanlarda da yazmayı palanlıyorum.

Seo Danışmanlığını yaptığınız kişi size en uygun ayarda sizi ikna edici bir konuşmayla kendini pazarlayabiliyorsa ve kendini çok iyi anlatabiliyorsa, referansları yaptığı çalışmalar çok iyi ise o kişiyi denemeden vazgeçmeyin derim bu şahsi benim görüşüm…
Ama O x kişi işini yapamamış herşeyi yarıda bırakmış ise  sabretmeyi bilmeyen ise o kişiden pek hayır gelmez.. Heee işini yapıyor ama sonuç alamıyor mu pess etmeyecek ederse zaten yenilmiştir o zaman Sizde bu konuda onun üzerine gitmeden;

– Ya kardeşim, Sen bu işi aldın yaparım dedin paranı da aldın, ama biz(örnek veriyorum) “çiçekci” kelimesinde 1. sayfada bile gözükmüyoruz bu nasıl bir çalışmadır dememeniz gerekir.

Herşey Zamanla siz sabretdeceksiniz ki zaten seo optimizasyonu yapan kişi sabırlıysa ve en önemlisi Site üzerinde çalışılıyorsa doğru yollarla Google bunu farkedecekdir. Ve en sonun da Başarı kaçınılmaz olacakdır.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*