Seo | Seo’da Özgün İçerik’in Önemi

Seo | Seo’da Özgün İçerik’in Önemi

seo optimizasyonu

Öncelikle Herkese Allah’ın Selamı Üzerinize Olsun Diyerek Bildiklerimi Nacizâne de olsa size aktaracağım.

Bugün Sizlere Seo Optimizasyonu Adına Özgün içerik Yani Ctrl+c – Ctrl-v(kopyala-yapıştır) Olayının Seo Optimizasyonu ve Özgün Yani kendimize özgün kendi biyografi,otobiyografi veya makale gibi yazılarımızın önemini anlatacağım…

Google İnternet sayfalarını tararken indexleme işlemi sırasında sayfalardaki diğer sitelerde olmayan karakter sayısına,resim sayısına,özelliklere,meta etiketleri,başlıklara ve seo uyumunu kontrol eder.

Eğer oluşturduğumuz internet sayfası diğer internet sayfalarından  farklı ve ziyaretçileri internet de vakitlerini boşuna harcatmayacak bir bilgi ise bunun değerini çok iyi vermektedir. Ama ve Lâkin siz gider bir başka sayfadan aynı yazıyı alıp kendi sayfanıza kopyala-yapıştır tekniğini yaparsanız google bunu farkedecekdir ve buda sitenize eksi puan olarak geçecekdir.Ve sizin o sayfanıza ilgi duymayacakdır.

Aklıma gelmişken söyleyeyim siz ne kadar özgün araştırmacı olup güncel bir site ayakta tutarsanız google Hazretleri de size önem verir ve indexleme olayını sıklaştırmakta olur. Ama siz biraz önce anlatdığım kopyala-yapıştır olayına aldanır ve uygularsanız Google size önem vermeyecek indexleme tarihini uzatacaktır..

Eğer Sizlere Faydalı Bilgi Verebildiysem Ne Mutlu Bana …

Hayırlı Günler

2 yorum

  1. bilgileriniz çok güzel içten ve özgün olmuş emeğe saygı 😉

  2. emeğe saygı bilgileriniz çok dopru ve özgün olduğundan çok beğendim teşekkürler yazıalarınızın devamını bekliyoruz…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*