Seo | ÖmerYetim.com Açıldı…

Seo | ÖmerYetim.com Açıldı…

Sizlere sunduğum kişisel sayfamı seo optimizasyonu adına yaptığım çalışmalar araştırdığım konuları buradan güncel olarak sizlere sunacağım.

omeryetim.com  Ömer Yetim   2004 ve 2009 Yılları Arasında 12 yaşlarında Ağabeyimin Yanında Alfa Bilgisayar Adına Teknik Servis-Donanım-Yedek Parça işi yaparak Mesleğe Başladım.

2010 Yılından itibaren Web Tabanlı Okuldan  Asp.Net Dersleri Almaya Başladım. Ama Algoritma Matematik Olayın İçinde olunca benim bünye kaldırmadı. Daha Sonraları HTML,Javascript,jquery gibi kodlamalara merak saldım  büyüklerimin tavsiyesi üzerine WordPress,Joomla,Drupal sistemleri ile tanıştım ve yararlarını faydalarını hepsini araştırarak kendimce web aleminde faydalı olabileceğine karar kıldığım bir yol çizmiş bulundum. Ve şuan Seo(Search Engine Optimizasyon-Arama Motoru Optimizasyonu) üzerine yoğunlaştım yakın gelecekte meslek haline geleceğini düşündüğüm bu meslek demek geliyor.
Web aleminde bu işle uğraşmayı ve mesleğim haline getirmeyi arzu ediyorum…Sürekli kendimi geliştirerek yapmış bulunduğumuz Seo Tecrübemizle Önümüze gelen projeleri değerlendirmek adına internet rekabet aleminin birer ferdi olduğunu düşünerek ve Fert olarak kendimizi Geliştirmenin ve dünya kullanıcılarına karşı hitap eden Web Teknolojileriyle Alakalı bilgimiz ve tecrübemizi sürekli güncel tutmak hem bireysel görevimiz hem vatani görevimiz olarak benimsemiş bir zihniyet ile yolumuza devam etmekdeyiz.İlk gün ki heyecanımız an ve an kendini daha yeni projelere bırakacak bir ruh hali ile hiç tükenmeden devam etmekdedir. 

Seo Optimizasyonu Adına Yaptığım Çalışmalar Veya Referanslarımız ;

Linkleri Tıklayarak Google Sıralamalarında Site Yerlerini Url’sine bakarsanız Hangi Sıralamada olduklarını Görebilirsiniz…

KEYWORD SİTE DURUMU SİTE GOOGLE  SIRALAMA  
Rehau rehaupvc.com 1. sayfa 2. sıra
Mantolama mantolamacatizolasyon 1. Sayfa 2. sıra
 
Toyota Çıkma Parça toyotacikmaparca.eu  Toyotacikmaparcalari.com 1. sayfa 1. ve 2. Sıra
 
Web Tasarım Pendik kursistem.com 1. sayfa 1. Sıra
 

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*