Seo | İçerik Yönetim Sistemlerinin Rekabeti

İçerik Yönetim Sistemlerinin Rekabeti

Seo da önemli olan faktörlerden biride bilindiği gibi web sitesini hangi içerik yönetim sistemlerinin kurulması ve yönetilmesi .

bilinen ve en çok kullanılan yöntemler

  • wordpress
  • drupal
  • joomla

Bu içerik yönetim sistemlerinin herbirinin kendine özgü birbirinden farklı özellikleri kendinş öne çıkarmaktadır fakat istediğimiz eğerki seo ise öne çıkan ve tüm dünya kullanıcılarına hitab eden ve istedikleri performansı yakalamaları sağlayabilen güçlü seo yapısına sahip olan sistem wordpress dir wordpress seo optimizasyonunda çok güçlü bir xhtml kodlama yapısına sahip olduğunu diğer sisteler içersinde mesafeli olarak sıyrılıp kendini tüm dünyaya ispat etmiş durumdadır düşünün ki 1.000.000 dan fazla kullanıcıya sahip olduğu tesbit edilmiş olan worpress gün geçtikçe güçlenmektedir .
Bu arama motorlarından gelen trafiği insana yakışır bir miktar almak için bir süre alacaktır. Arama motorları YENİ web siteleri sevmiyorum. Onlar dolayısıyla saygın olduğunu kanıtlayan, onları bağlayan bir sürü insan var daha kurulmuş siteler gibi. Diğer blogcular, dizinler, arama motorları gözünde iyi bir üne sahip diğer web sitelerinden linkler almaya çok önemli nedeni budur.

İşte bu, nasıl yapıldığını var:

Blogunuzun daha fazla sayfa ve daha fazla bağlantıları alarak büyümeye başlar gibi arama motorları size daha fazla trafik göndermeye başlar. Bu iyi bir şeydir! Ama, daha önce bahsettiğim gibi, yeni web sitelerinin çok dikkatliler – bu arama motorlarına gelince bu nedenle zaman kendi müttefiki olacak.
SEO

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) arama motoru listelerinin üst web sitenize veya blog alma odaklanan bir bilim / sanat (kim soracak göre değişiyor). Herhangi bir terbiyeli anahtar kelimeler için Google sonuçlarının en üstünde olmak büyük bir trafik kaynağı ve bu konuda en büyük bölümü, bu ÜCRETSİZ TRAFİK olmasıdır olabilir!

Ben çok burada SEO derinliklerine gidecek değilim, (yani SEOBook) hakkında çok daha kapsamlı kitaplar var ama senin blog büyüdükçe sadece daha fazla bilerek size yardımcı olacak gibi, bu konuda daha fazla bilgi edinmek için çalışmalısınız. Bloglar Sadece öğreneceksiniz şeylerin çoğu gibi, bunu bir uzman olmak gerekmez – sadece çalışan bir bilgiye sahip mükemmel sonuçlar sağlayacaktır.

Arama motorları (özellikle Google) ilgili olarak unutulmaması gereken şey, herhangi bir arama tam olarak ne istediklerini bulabilirsiniz mükemmel bir sistem oluşturmak için çalışıyoruz olmasıdır. Google, arama için en alakalı web sitelerini görüntülemek istiyor. Onlar mükemmel bir sisteme sahip asla, ama muhtemelen durdurmaya çalışırken olmayacaktır.

Aklınızda bu tutabilir Eğer blogunuza optimize etmek için çalışırken, çok yararlı olacaktır. Zaman onları kandırmaya çalışıyor israf etmeyin, onu anlamaya ve bunun için sizi cezalandırır. Sadece site tüm ilgili ve okuyucu için büyük içerik yazma ve gerisini kendisi halledecektir ne olduğunu onlara açıkça belli odaklanın.

Yani, şimdi biraz SEO başlayalım. Bunlar, her acemi bilmeli SEO en önemli (bence) bazı parçalar vardır. Eğer bu doğru yaparsanız, SEO hakkında bir şey bilmiyorum çoğu insandan daha çok daha iyi olacaktır.

1. Başlık Etiketleri
Bu on sayfalık SEO tek ve en önemli parçası olabilir. Web sitenizin başlık etiketi tarayıcı pencerenizin üst gösterir budur. Ayrıca arama motorlarında sitenizin ne hakkında olduğunu belirlemek için kullandıkları en önemli belirleyici faktörlerden biridir.

Eğer başlık etiketleri arama motorları için rütbe istediğiniz anahtar kelimeleri içeren emin olmak istiyorum OLACAKTIR. Sitenizin kaya tırmanışı hakkında ise, başlık etiketlerinde “Bill blogu hoşgeldiniz” sahip istemeyeceksiniz. Bir şey daha iyi “| En iyi kaya tırmanışı teknikleri Kaya tırmanışı 101” olurdu

2. Anchor Text
Çapa metin – metin bağlarken insanlar kullanan. Ben büyük bir arama motoru için bir bağlantı oluşturduysanız Örneğin, bağlantı Google gidecek görebilirsiniz. “Büyük arama motoru” çapa metindir. Başka sitelerde siteniz hakkında söylediklerini arama motorları söyler, çünkü demir metin, büyük bir anlaşma. Google gerçekten kelimeler çapa metin bulunmaktadır ne çok önem vermektedir.

Açıkçası, zaman sitenize diğer insanların nasıl bağlantı tüm kontrol etmek mümkün olmayacaktır. Mümkün Ama yapabilecekleriniz o zamanlar için, size anahtar kelimeler kullanmanız gerekir. Web, dizin gönderimler, blog karnavallar ve forumlarda imza satırında diğer sayfaları ve mesajları bağlanan tüm sizin çapa metin anahtar kelimeleriniz olsun emin olmak için iyi bir yer olabilir.

3. Kelime Araştırma
, arama motorlarından trafik almak için çalışıyorsanız, her zaman Yazmaya başlamadan önce insanlar için ne aradığını bilmek iyi bir fikirdir. Ben sık sık Aaron Wall anahtar kelime aracını kullanın ve onları arayan kaç kişi tahminleri almak için aracılığıyla bazı kelime fikirleri çalıştırın.

4. Get bağlantılar
Biz zaten hafifçe blogunuza gelen bağlantıların önemi tartışıldı. Diğer onlar sizin arama sıralamalarını iyileştirmek oynamak büyük fayda, onlar da sitenize ziyaretçi göndermek olduğunu. Bu açık bir fayda, ama genellikle SEO odaklanarak insanlar tarafından göz ardı edildi. Ziyaretçilerin bir sürü alır bir blog bir bağlantı alırsanız, ondan büyük bir trafik başak görebiliyordu. Eğer bloglar birçok link almak varsa, olabilir ve çoğu gelen ziyaretçi göreceksiniz. Eğer daha fazla link almak gibi Belki bir demet, ama, daha fazla ziyaretçi geldiğini göreceksiniz.

Bağlantı kurma hakkında alt satırında insanların bağlamak istediğiniz büyük bir şey yaratmak zorunda olduğunu. Sürekli olarak bunu yapabilir, birçok diğer şeyler yerine düşecek.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*