Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Sekreter Koltuğu

Sekreter Koltuğu

Ofisinizde çalışan çalışma arkadaşlarınıza veya kendinize ofis koltuğu almak için doğru adres: Nehir Ofis Mobilya. Sınırsız koltuk seçeneği ve kalitesi ile aradığınız tüm özelliklere sahip olan ofis koltuğunu çok kısa sürede bulabilirsiniz.

Sekreter koltuğu olarak kullanılabilecek koltuk seçenekleri arasında; personel koltukları ve fileli koltuklar yer alıyor. Bu koltuklar arasında döner koltuk modelleri ve sabit koltuk modelleri bulunuyor. Döner koltuk modeli arıyorsanız; modeller arasında seçenekler oldukça fazla. Arka kısmı yüksek veya alçak olan döner koltuk modelleri, kolçaklı veya kolçak kısmı olmayan döner koltuk modelleri ve bunların farklı renk seçenekleri yer alıyor.

Sabit koltuk modellerinde ise; yine aynı şekilde, arka kısmı yüksek veya alçak olan sabit koltuk modelleri, kolçaklı veya kolçak kısmı olmayan sabit koltuk modelleri bulunuyor. Her iki koltuk modelinde de çok fazla renk seçeneği yer alıyor.

Sade ve ciddi bir hava yaratmak için siyah, kahverengi gibi koyu renkli sekreter koltuğu modelleri bulunurken ofise renk katmak için kırmızı, yeşil, mavi gibi canlı renklerde koltuk seçenekleri yer alıyor. Bunun yanı sıra iki renkli koltuk modelleri de bulunuyor.

Koltuk tasarımları ise klasik, spor ve modern başta olmak üzere farklı tarzları yansıtıyor. Böylece kendi tarzınıza ve ofisinizin tarzına en uygun sekreter koltuğu modelini seçebiliyorsunuz.

Nehir Ofis Mobilya’da yer alan sekreter koltuğu modellerinin yanı sıra yönetici koltukları, toplantı koltukları ve bekleme koltukları gibi pek çok çeşitte ofis koltuğu modeli bulunuyor. Böylece yalnızca tek bir adresten, ofisinizin tüm ihtiyaçları giderebiliyorsunuz.

Hızlı alım şansı, indirimli fiyatlardan yararlanma fırsatı ve kaliteli ofis mobilyaları satın alma imkânı ile tanışmak için Nehir Ofis Mobilya’yı tercih edebilirsiniz. Nehir Ofis Mobilya’dan alışveriş yapmak için dilerseniz mağazamızı ziyaret edebilir, dilerseniz de online olarak web sitemizden alışveriş yapabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.