Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Satılık Vinç

 

Vinç, bir taşıma elemanına asılı olan yükü kaldıran ve çeşitli yönlere hareket ettiren kaldırma ve taşıma makinesidir. Oldukça donanım gerektiren modern mekanizmalara sahip olan ve kalite kontrolleri eksiksiz yapılan malzemelerden oluşan vinç sistemi, insanlara önemli derecede kolaylık sağlayan muazzam bir sistem olarak karşımıza çıkıyor. Türkiye piyasasına 90 lı yıların başında giren vinçler, artık tüm ülkede oldukça fazla bir şekilde kullanılmaktadır. Vinçler kendi aralarında da oldukça fazla çeşite sahiptir.

Kullanıldığı her sektörde çok önemli bir görev üstlenen vinçler genellikle hareket kabiliyetlerine göre aşağıdaki gibi sınıflandırılır:

· Sabit vinçler

· Paletli vinçler

· Lastik tekerlekli vinçler

· Köprülü vinçler

· Monoray vinçler

· Kule vinçler

Vinçler, operatörlük belgesi olan uzman kişiler tarafından kullanılması gereken, inceliğini bilmediğiniz zaman oldukça tehlikeli bir iş dalıdır.

Vinçlerin kiralanmasına karar verilmesi sürecinde onların kısa vadede acil bir sorunu çözmek için kullanılıyor olmaları ve bu yüzden de kiralama işlemlerine gerek duyulması yatmaktadır. Bu bakımdan vinç daima uygun fiyatlarla kiralanmaktadır.

Ülkemizde vinçler, yapılacak iş profiline göre kiralanabilir ve ya satın alınabilir.  Kiralık ve satılık vinçler için https://ttvinc.com/‘u ziyaret edin.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.