Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Satılık Mobil Vinç

Satılık Mobil Vinç

Vinç günümüzde pek çok farklı iş için gerekli olabilir. Özellikle inşaat ve sanayi bölgelerinde çok sık olarak kullanılır. Firmalar güçten, zamandan ve işçi masrafından tasarruf etmek adına vinç kiralar veya satın alır. Uzun süreli kullanımlar için vinç satın almak mantıklı olur.

Mobil Vinç Nedir?

Mobil vinç diğerlerine göre daha küçük olan ve kullanımı daha kolay bir vinç türüdür. Taşınması kolay ve hareketli olduğundan tercih edilir. Adından da belli olduğu gibi seyyar bir vinç çeşididir. Bu nedenle hem trafiğe girebilir hem de çalıştığı alanda kolaylıkla hareket edebilir. Böylece yük taşımak daha kolay bir hal alır.

Mobil Vinç Çeşitleri Nelerdir?

Mobil vinçler kullanım amacına göre farklı farklı çeşitlerde üretilirler. Taşıma kapasiteleri ve buna bağlı yük taşıma güçleri değişir. Bütün mobil vinçlerin ortak özellikleri ise taşıma işini kaldırarak yapması olur.

Mobil Vinç Kiralama ve Satın Alma

Mobil vinç satın almadan veya kiralamadan önce kullanım kapasitesine bakılmalıdır. Kapasitelerine bakıldıktan ve gerekli olan kullanım güç miktarı belirlendikten sonra firmalar ile görüşülmeli ve güç miktarı bildirilmelidir.

Mobil vinç satın almadan önce; mobil vinç bakımları kontrol edilmelidir. Aksi taktirde iş güvenliği problemleri oluşabilir. Vinç bakımı kullanım miktarına göre günlük, yıllık veya aylık olarak bakıma girer.

Vinç Pazarı

Vinç satın almak veya vinç kiralamak için Vinç Pazarı ile iletişime geçebilir, vinçler ve fiyatlar hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.