Anasayfa » Telefon İncelemeleri » Samsung’dan sorunlar için uygulama geliyor!

Samsung’dan sorunlar için uygulama geliyor!

Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Samsung’dan sorunlar için uygulama geliyor!

Samsung, mobil sorunları çözebilmek için Samsung + uygulamasını duyurdu. Bu uygulama ile birlikte kullanıcılar kendi sorunlarını teknik servise gitmeden halledebilecek.

Samsung, mobil cihazlarına uyumlu olarak getireceği, cihaz uygulamaları konusunda bir tamir çözümü sunacak uygulamasını duyurdu. Güney Koreli Teknoloji Şirketi, “Samsung +” çözümüyle kullanıcıların cihaz ve uygulamalar üzerinde var olan sorunlarına odaklanmayı planlıyor. Samsung + uygulaması ile birlikte müşteri hizmetleri dahil olmak üzere, kullanıcıların karşılaştıkları sorunlarda yardımcı olacak firma, artık teknik servise ihtiyaç duyulmayacağını söylüyor.

TEKNİK SERVİS OLMADAN SORUNLAR ÇÖZÜLECEK

Cihaz ile herhangi bir problemi olan kullanıcılar, teknik servis yoluna başvurmadan uygulama beraberinde sorunlarını çözecekler.

Samsung’un Yardımcı özelliği ayrıca, müşteri gizliliğini ön planda tutacak. Kullanıcı, tercihe bağlı olarak müşteri temsilcileri ile kuracağı görüntülü sohbette kimliğini gizleyebilecek.

Phone Dog’taki habere göre uygulama, şimdilik yalnızca Samsung’un son amiral gemileri Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge cihazlarına uyumlu olarak gelecek.

 

Kaynak: shiftdelete


Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.