Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Samsung ve BlackBerry’den Ortak Oluyorlar

Samsung ve BlackBerry’den Ortak Oluyorlar

samsung-blackberry

samsung-blackberry

Samsung ve Blackberry, Android platformu için yüksek güvenlikli bir mobilite çözümü sağlamak üzere gerçekleştirdikleri işbirliğini duyurdu.

Yapılan işbirliği çerçevesinde, BlackBerry’nin çapraz platform çözümü EMM – BES12 ve Samsung KNOX’lu Galaxy akıllı mobil cihazlar bir araya getirilerek, kurumlara yüksek güvenlikli mobilite seçeneği sunuluyor.

Samsung Electronics Türkiye Kurumsal Bölüm Direktörü Tansu Yeğen işbirliğini değerlendirirken; “BlackBerry ile gerçekleştirdiğimiz bu ortaklık, kurumlara daha güvenli mobilite çözümleri sağlamak üzere attığımız önemli bir adım. Samsung KNOX ve BES12’nin birleşmesiyle, Android platformunda artırılmış güvenlik seviyelerine ihtiyaç duyan müşterilerimize, daha fazla seçenek sunuyoruz. Şirketler kendilerini mümkün olduğunca güvenli alanda konumlamak isterken, çalışanlar da özel hayatlarını iş yaşamından ayırmak için çözümler arıyor. BlackBerry ile birlikte hayata geçirdiğimiz bu önemli işbirliği, KNOX platformunun önemini bir kat daha artırıyor” dedi.

BlackBerry Küresel Kurumsal Hizmetler Başkanı John Sims ise konuyu değerlendirirken; “Samsung ile güvenliğe odaklanmış bir ortaklık geliştirdik. Uzun vadede mühendislik ve ürün geliştirme ekiplerimiz arasındaki etkileşimi derinleştirmeye kararlıyız” dedi.

2015’in ilk çeyreğinde pazara sunulacak olan çözümün, kurumlara sağlayacağı başlıca faydalar şöyle:

· BlackBerry’nin güvenli bağlantı, uygulama ve veri yönetimi yetenekleri ile Samsung Galaxy cihazlardaki tümleşik güvenlik özelliklerini bir araya getiren çözüm, kurumların çok katmanlı mobil güvenlik ihtiyacına cevap olacak.

· Android platformunda hatalı uygulamalardan kaynaklanan güvenlik açıklarını en aza indiren güvenlik geliştirmeleri sağlanacak.

· İş ve kişisel verilerin güvenliği, kurum içi güvenlik politikalarıyla uyumlu olacak şekilde, çalışanların kişisel verilerinin gizliliğinden ödün vermeden sağlanmış olacak

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

x

Check Also

akrep özellikleri

Akrebin Çok İlginç Yaradılış Sırları

“Akrep çelik zırhla kaplanmış gerçek bir tanktan farksızdır. İki gün su altında hiç hava almadan ...